1. ročník Battlefield 3 ligy NVIDIA 5v5 Conquest – registrace otevřeny

PLAYzone.cz a společnost NVIDIA uzavřeli partnerství a že to bude znamenat spoustu velkých věcí značí už i aktuálně probíhající soutěž „Hraj na PLAYzone serverech a vyhraj ceny od NVIDIA!„. O té tu ale teď nebudu psát, protože aktuálně startuje něco většího a to 1. ročník Battlefield 3 ligy NVIDIA 5v5 Conquest! Pravě dnes se otevřely registrace do této ligy (konkrétně do kvalifikačního turnaje), které však probíhají jen do konce února (február) 2012!

Jak jsme už několikrát naznačili v minulosti, díky partnerství s NVIDIA Česká Republika rozjíždíme vlastní ligu v Battlefield 3. Tentokrát bez keců okolo a pojďme rovnou k věci – představujeme vám 1. ročník Battlefield 3 ligy NVIDIA 5v5 Conquest!

Z úvodních odstavců je tedy jasné, oč poběží. Hrát se bude v pětičlenných týmech v módu Conquest, jak jste už zvyklí z našich NightCupů. Ceny do turnaje věnuje české zastoupení společnosti NVIDIA. O těch si ale povíme podrobně až později, kdy oznámíme kompletní seznam pro první tři místa.

Aktuálně nejdůležitější věcí je totiž registrace do kvalifikačního turnaje. Samotná liga je totiž omezena na 24 míst (1. liga – osm, 2A a 2B liga – šestnáct dohromady), a protože zatím nemáme z čeho vycházet, nasazení proběhne podle výsledků z kvalifikace. Ta není nijak početně omezena. Nicméně registrace je otevřena pouze do konce února, takže na poskládání týmu máte dva týdny. Poté se začne hrát vyřazovací play-off stylem Full-Double Elimination. O herním systému se ale více dozvíte přímo v turnaji.

REGISTRUJ SE DO KVALIFIKACE A PROBOJUJ SE DO
1. ROČNÍKU NVIDIA 5V5 CONQUEST LIGY V BF3!

Liga pak odstartuje 19. března a potrvá zhruba do poloviny května, kdy se dozvíme jména čtyřech nejlepších týmů, které si to rozdají na offline finále, jež bude hostit od 1. do 3. června LanCraft Spring 2.

Více už v odkazech:

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

10 komentářů

Napsat komentář