13 dní do Electronic Entertainment Expo

Zbývá už jen 13 dní do Electronic Entertainment Expo, neboli jak tuto událost většina nás zná, E3, a tak se podívejme na pár základních informací co prozatím víme.

Tak za prvé na E3 by měla být živá předváděčka Battlefieldu 3. A dle všeho dosud neviděné živě předváděné demo (ukázka), a také informace ohledně multiplayeru. Doufáme tedy v živě hraný „zápas“ mezi několika lidmi přímo na pódiu 🙂

A za druhé bych chtěl informovat, že živý přenos z tiskové konference EA, kde samozřejmě předvádění BF3 nebude chybět, bude v pondělí 6.6. 2011 od 21:30 vysílat SPIKE TV. To pro nás není bohužel zase až taková výhra, protože tento server blokuje zahraniční diváky, takže doufejme, že se objeví další stránky, které budou také živě přenášet z konference EA, o jejich existenci Vás budeme samozřejmě včas informovat.

Dále bude možné sledovat dění na E3 a samozřejmě i konferenci EA, skrze naše americké kolegy z Planet Battlefield. Stačí následovat jejich Twitter, kde se budou objevovat důležité informace a fotografie 😉

O další informacích, jako budou již zmíněné živé přenosy a informace co na E3 z Battlefieldu 3 uvidíme, Vás samozřejmě nezapomene informovat!

Zdroj: Planet Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

13 komentářů

Napsat komentář