2XP + nová komunitní mise pro Battlefield Hardline

Kromě bezplatného DLC si DICE pro nás připravilo již tradičně novou komunitní misi a Double XP. Jak už bývá zvykem mise nebude jednoduchá a budeme muset spojit všechny své síly, abychom dosáhli požadovaného cíle. Pojďme se tedy společně podívat na to, co nám bude třeba ke splnění mise.

Začínáme 2XP (Double XP). Jde o klasické dvojité zkušenosti, kdy v období od 31. května / mája 18:00 do 5. června / júna 18:00 budeme získávat dvojnásobný počet bodů. Pokud tedy jste ještě „nenakradli“ dostatečně velký balík, nyní můžete obsah svého trezoru zdvojnásobit. 🙂

2xp

Co se týče komunitní mise, tak ta bude o něco složitější. Vaším úkolem bude totiž nasbírat dohromady 500 milionů bodů v režimu Hotwire. Body se počítají na všech platformách dohromady. Odměnou bude vyleštěn zlatý battlepack. Tato míse je aktivní v době od 31. května / mája 2016 18:00 do 6. června / júna 2016 18:00.

Svou odměnu si následně můžete vyzvednout na Battlelogu v sekci„Komunitní mise“ kliknutím na tlačítko „Claim Reward“. Tak co na to říkáte, zapojíte se i Vy?

Zdroj: Twitter

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář