Jak ste vylepšili Battlefield Hardline!

Včera vyšel nový blog o Battlefieldu Hardline. Dozvídáme se v něm jak komunita přispěla k vylepšení Battlefieldu Hardline. Oficiální datum vydání Bety bude zveřejněn dnes večer. 🙂 

Fanoušci Battlefieldu

Battlefield Hardline Beta se blíží a chceme, abyste zažili „vzrušení“ z multiplayeru ještě jednou. Z první Bety jsme se od Vás naučili velmi mnoho, udělali těžké rozhodnutí, abychom jsme mohli přidat více funkcí a udělat tak lepší hru. A jelikož se blížíme ke vydání hry, chceme od Vás více.

Poslech a reagování na zpětnou vazbu-ať už z Bety, akcí, či setkání s nejvlivnějšími a „hardcorové“ Battlefield hráči-nám pomohlo doladit hru v mnoha ohledech. Udělali jsme velké změny jako přetvoření režimu „Heist“, upravení herního postupu a UI. Také jsme se zaměřili na „menší“ věci. Jak můžete vidět ve videu výše, součásti hry jako „vizuální zpětný ráz“ byl zdokonalen díky vašim názorům.

Během následující Bety očekáváme od Vás kopu užitečných informací pro „finální“ doladění (hra vyjde 17. března / march v USA). Stále můžete něco změnit hlavně co se „menších“ věcí, které můžeme následně doladit před nebo těsně po vydání hry. 

Steve Papoutsis

leveluptime

VP a GM, viscerální hry

Výkonný producent, Battlefield Hardline

Zdroj: Battlefield Hardline

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , ,

13 komentářů

Napsat komentář