Aktualizace Battlelogu – seznam změn

Dnes po 10 hodině proběhla aktualizace Battlelogu, která měla za úkol opravit přes 100 chyb a přidat nové funkce. DICE skrze fórum Get Satisfaction denně sbírá požadavky hráčů a snaží se na  většině z nich zapracovat. Pokud máte zájem se připojit do diskuze, stačí přejít na Get Satisfaction fórum a přihlásit se s Vašim Origin účtem.

V poslední novince na Battlelogu, je dále zveřejněn seznam hlavních a nejvíce viditelných změn na Battlelogu.

Více filtrů ve vyhledávači serverů

Pokud se nyní podíváte na filtry ve vyhledávači serverů, jako prvního si určitě všimnete trochu změněného rozložení a přidání nových funkcí. Konkrétně se jedná o předělané filtry pro počty hráčů, zda na serveru bude rotace map/módů, zda bude chráněn heslem a další. Hlavně také nyní přibyla funkce, kdy můžete zaškrtnout daný filtr ve stylu „nechci“ (křížek).

Zapamatuj si mě“ pro přihlašování

Další změnou, která je ku prospěchu, je možnost zapamatování si Vašeho přihlášení na Battlelogu. Takže nyní už se nebudete muset pokaždé přihlašovat i když zavřete Váš prohlížeč.

Oprava zobrazování pingu v Internet Explorer 8/9

Pokud jste měli IE 8/9 spuštěný v tzv. ochranném módu (protected mode), nezobrazovali se korektně pingy u serverů. To je nyní opraveno a již to funguje jak má.

Tlačítko „připojit na server“ vedle jména serveru

Vedle názvu serveru přibylo tlačítko pro připojení na server. Důvodem jeho vzniku bylo, abyste se mohli rychleji na dostat server.

 

Kontrola Punkbusteru před spuštěním hry

Battlelog bude nyní kontrolovat zda je Punkbuster správně nainstalován a to ještě před spuštěním hry. Tímto by se tak mělo zamezit chybě „Kicked by administrator“.

Tlačítko „Refresh“ v historii a oblíbené servery

Nyní pokud si vyberete ve vyhledávači serverů záložku „History- Historie“ nebo „Favourites – Oblíbené“, zobrazí se Vám nahoře tlačítko „Obnovit – Refresh“, takže nyní již nemusíte obnovit celou stránku, aby se aktualizoval seznam serverů.

 

Vyhledávač serverů si nyní pamatuje nastavené seřazení

Pokud si nastavíte nějaké seřazení (například podle jména) a dáte obnovit seznam serverů, bude si to již nyní korektně pamatovat a seřadí servery tak jak jste si nastavili.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

45 komentářů

Napsat komentář