Aktualizace pro CTE verzi Battlefieldu 1 přináší několik novinek

Včera došlo k aktualizaci (675 MB) komunitního testovacího prostředí Battlefieldu 1 a to s sebou přineslo několik novinek. Hlavní z nich je nové rozvržení vlajek na mapě Suez, o kterém jsme vás včera informovali v jiném článku.

Mapa Suez tak nyní obsahuje 6 vlajek, kdy pak vlajka C je blíže ke kolejím Behemothu a je tedy tak možné tuto vlajku zabírat i z vlaku, podobně jako na mapě Senai Desert. Přibyla nová vlajka F, která je umístěna v dunách mezi vlajkami C a D. Avšak stále to vypadá, že Osmanská říše (Ottomans) má na této mapě stále výhodu a pro získání 3 vlajek musejí uběhnout mnohem menší vzdálenost.

Jak nové rozvržení vlajek vypadá se můžete podívat na obrázcích níže:

Celkové rozložení mapy je následující (zleva: staré rozvržení/aktuální rozvržení/navrhované rozvržení):

Oprava pro chybu s oživením hráče

Dále pak aktualizace CTE verze BF1 obsahuje opravu pro chybu s oživením hráče, kdy oživený hráč nemohl střílet a tak se i bránit. Chyba se zdá být v CTE skutečně opravena a šlo o problém s de-synchronizací dvou herních systémů (systém zbraní a oživování).

Podpora pro použití DirectX 12 a systémů s vícero grafickými kartami

Kromě výše zmíněného, dostalo CTE v rámci aktualizace také podporu DX12 a systémů s vícero grafickými kartami (SLI/CrossFire). Tato změna ve spojení s nejnovějšími grafickými ovladači od NVIDIE (GameReady Driver 378.78) dokáže na některých systémech přinést zlepšení výkonu (dle měření německých kolegů okolo 3%).

Zdroj: Twitter, Battlefield-Inside.de

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář