Aplikace Star Wars Battlefront Companion je nyní dostupná!

Začněte v předstihu vydělávat kredity do Star Wars Battlefront ve hře Base Command…

rendition1.img

S radostí vám chceme oznámit, že doprovodná aplikace Star Wars Battlefront Companion, jejíž součástí je i hra Base Command, je už ke stažení. Stáhněte si ji z Apple App Store™ nebo Google Play™. Aplikaci Companion si můžete vyzkoušet i na webu StarWarsBattlefront.com.

Jak jsme podrobně popsali v předchozím článku, díky aplikaci Companion jste ve spojení s přáteli, můžete sledovat svůj postup ve Star Wars Battlefront nebo si zahrát karetní hru Base Command. Teď se podíváme trochu podrobněji právě na hru Base Command a jak si jejím hráním můžete vydělat kredity do Star WarsBattlefront.

PŘEŽIJTE OBLÉHÁNÍ

Base Command je odlehčená karetní hra, kterou lze hrát i bez vlastnictví Star Wars Battlefront. Vaším cílem je obrana rebelské základny, která čelí útoku Impéria. S imperiálními jednotkami bojujete vykládáním Star Cards s kultovní technikou, zbraněmi a power-upy ze Star Wars Battlefront.

Mise v Base Command se nazývá Siege (Obléhání), což má svůj důvod – imperiální jednotky postupují k vaší základě s jediným cílem: vyhladit ji. Každým tahem v Base Command se nepřátelské jednotky přibližují k základně. Strategickým vynášením karet porazte invazní síly, získejte za své snažení sumu kreditů a připravte se na další obléhání.

VYNESTE KARTY JEDNOTEK A STAR CARDS

Vaše obranná linie v Base Command sestává z dvou balíčků karet. Prvním je balíček karet jednotek, kde najdete rebelské vojáky, A-wingy, T-45 airspeedery a X-wingy. Útok provedete jednoduchým vynesením karty na nepřítele. Vítězství nebo porážka je určena několika faktory, jako je palebná síla, obrana a hodnota zdraví bojovníků. Každá jednotka také disponuje určitým počtem útoků, takže boj skončí v okamžiku, kdy obě jednotky využijí veškeré své možnosti útoku (nebo jedna z jednotek je poražena).

Star Cards obsažené v druhém balíčku slouží jako vítané bonusy a vylepšení pro vaše karty jednotek. Jedním z příkladů je karta Cycler Rifle, kterou můžete zahrát na rebelského vojáka a zvýšit mu tak hodnotu palebné síly. Star Cards lze rovněž využít k přímým útokům. Například Orbital Strike způsobuje obrovské škody v celém sektoru hrací plochy.

rendition1.img (1)

Je jich moc! Ocitnete-li se v početní nevýhodě vůči imperiálním jednotkám, použijte kartu Orbital Strike, která způsobí pět bodů poškození všem jednotkám v sektoru.

SÍLA PERKŮ

Každé obléhání zahrnuje výběr modifikátorů pro nepřátelské jednotky (známé též jako perky). Připravte se na to, že pokaždé narazíte na nepřátele s trochu odlišnými perky. Ty poskytují imperiálním silám speciální schopnosti, které jsou zárukou ještě větší výzvy.

Například perk Protected znamená, že jednotka neutrží zranění z prvního útoku, který je proti ní vedený. Díky němu lze danou jednotku velmi obtížně zdolat v normálním boji (někdy je to dokonce nemožné). V tu chvíli přichází na řadu váš spolehlivý Base Cannon, který odstraní perk Protected, čímž vyrovná šance na úspěch.

Companion App
Perk Protected zaručuje jednotce nezranitelnost vůči jakýmkoli zraněním z prvního vedeného útoku. Overload umožní jednotce využít veškeré její útoky v prvním kole boje.

Perky mohou mít dramatický dopad na váš postup v té či oné situaci. Postupem času narazíte v Base Command na záludnější a záludnější kombinace perků.

Companion App

A když už jsme u těch záludných kombinací, podívejme se na takového Dartha Vadera. S perky Protected a Overload je jednou z nejhouževnatějších jednotek ve hře. Perk Protected absorbuje první útok, který by mu za normálních okolností způsobil zranění, a díky perku Overload Vader využije veškeré své dostupné útoky v prvním kole souboje, čímž porazí většinu rebelských jednotek dřív, než mu jsou schopny způsobit jakoukoli újmu.

KAŽDÁ NOVÁ STAR CARD ZÍSKANÁ VE STAR WARS BATTLEFRONT JE K DISPOZICI I V BASE COMMAND

Každou Star Card, kterou získáte hraním Star Wars Battlefront, budete mít k dispozici v Base Command. To znamená, že čím víc hrajete Star Wars Battlefront, tím silnější a všestrannější balíček v Base Command poskládáte.

Base Command nabídne 50 obléhání o vzrůstající obtížnosti, přičemž každé přinese novou výzvu v podobě kombinace nepřátelských jednotek a modifikátorů. První kampaň osmi obležení bude k dispozici od 10. do 17. listopadu / novembra. Od 17. listopadu / novembra si pak budete moct zahrát všech padesát. Dokážete uspět proti všem výzvám?

rendition1.img (2)

Doufáme, že se vám doprovodná aplikace Companion zalíbí. Stáhněte si ji ještě dnes, otestujte své schopnosti ve hře Base Command a začněte vydělávat kredity, abyste byli maximálně připraveni na vydání Star WarsBattlefront 19. listopadu / novembra. O své názory na doprovodnou aplikaci se s námi podělte na fóru na webu StarWarsBattlefront.com.

Doprovodnou aplikaci Star Wars Battlefront Companion si můžete stáhnout z Apple App Store™ nebo Google Play™. Aplikace Companion je také přístupná na webu StarWarsBattlefront.com.

Převzato zo stránky starwars.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář