Balíček „Physical Warfare Pack“ bude zdarma pro všechny

Dnešní zpráva, která se objevila na Battlefield Blogu, potěší převážně ty, kteří si nehodlali Battlefield 3 předobjednat. Balíček Physical Warfare Pack bude totiž nakonec dostupný úplně pro všechny a to zdarma.

Ti, kteří si Battlefield 3 předobjednají budou mít Physical Warfare Pack od začátku (kdy dostanou BF3 do ruky) a ti co si BF3 koupí později, tak jim ho DICE/EA odemkne zdarma později tohoto roku.

Někteří se domnívají, že DICE/EA vedl k tomuto činu poslední dny probíhající bojkot a nespočetné nářky (nadávky) lidí na EA UK Fóru a i na dalších místech. Podle všeho to bylo, ale dopředu plánované.

Zde je přeložený článek  z BF Blogu:

Trocha vysvětlení pro všechny naše Battlefield fanoušky. Zpřístupníme obsah balíčku Physical Warfare Pack pro všechny hráče později letošního roku – a to zdarma. Čtěte dále pro více informací.

Možná je toto již dávno zřejmé, ale všichni zde v DICE jsme tu, protože máme vášeň pro hry a vášeň přinášet Vám hry, které nás baví hrát. Vždy jsem věděl, že z předobjednávkových nabídek pro Battlefield 3 vzniknout zmatky. Tento příspěvek je snaha ode mne,  Vám zodpovědět další dotazy.

Rád bych začal s informací, že balíček Physical Warfare Pack je akorát celkově záležitost časové exkluzivity. Pokud si ne-předobjednáte BF3 u prodejců nabízejících tento balíček, zůstaňte v klidu. My tento balíček odemkneme všem zdarma později tohoto roku.

Balíček PWP bude dostupný jako předobjednávkový bonus po celém světě. Momentálně jedinou zemí, kde byl ohlášen je Velká Británie [oznámen možná, ale dostupné je už skoro všude – pozn. redakce], ale zůstaňte naladěni, protože Vás budeme později informovat kde ho můžete získat ve Vaší zemi. A pamatujte, pokud si BF3 ne-předobjednáte, stále budete mít přístup k jeho obsahu a zdarma, i když později tohoto roku. Pokud si BF3 předobjednáte, získáte k němu přístup od prvního dne hraní.

Pokud šlo o BFBC2, byla v komunitě velmi jasná a výrazná touha po nových mapách, rozšiřujících zážitek z multiplayeru. S Battlefieldem 3 chceme, aby Vaše zásoba map stoupala rychleji než tomu bylo u BFBC2. A zároveň Vám chceme dát něco speciální pro předobjednávky, jelikož předobjednávky jsou obvykle způsobem jak říci „věřím v DICE a BF3“. Když jsme oznámili, že každý kdo si předobjedná BF3 získá celý budoucí rozšiřující balíček Back to Karkand zdarma, tak jsem věděl, že je to velmi štědrá nabídka k předobjednávkám.

Back to Karkand je masivní, tematický rozšiřující balíček, který bude dostupný určitou dobu po vydání Battlefieldu 3. Je vyvíjen samostatným týmem tady v DICE – stejným týmem, který Vám přinesl BFBC2 Vietnam. Pokud jste hráli BFBC2 Vietnam, máte tak velmi dobrou představu o ambicích tohoto přídavku. Je to mnohem víc, než jen čtyři předělané mapy.

Pokud si předobjednáte BF3, budete moci hrát Back to Karkand bez dalších příplatků, jakmile bude vydán. Nejedná se ale o DLC dostupné okamžitě v době vydání hry. Myslíme si, že je to opravdu lákavá nabídka a je dostupná všem a všude. Pokud si ne-předobjednáte BF3, budete si stále moci koupit rozšiřující balíček Back to Karkand samostatně a hrát ho v momentě kdy bude vydán, zároveň s těmi, kteří ho získali zdarma k předobjednávce. Jinými slovy, nebude nijak rozdělovat komunity v den vydání základní hry.

Existuje více předobjednávkových nabídek (bonusů) k Battlefieldu 3, aby se předešlo jakýmkoliv dalším nejasnostem, vrátíme se k ním v následujících týdnech. A budeme Vás tak o nich samozřejmě informovat.

S pozdravem,

Karl Magnus Troedsson

Generální ředitel, DICE

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

7 komentářů

Napsat komentář