Battleblog #3: S armádou po svém boku

Minulý týden jsme tu také měly článek s názvem Battleblog #3, jednalo se ale jen o uniklé obrázky Battlelogu, bez jakéhokoliv popisu. Dnes však DICE konečně vypustilo oficiální třetí díl ze série článků Battleblog a my Vám ho tu samozřejmě přinášíme v českém znění (za kompletní překlad tohoto dílu děkuji uživateli DoomCZE, opravdu moc díky za překlad, čas i ochotu 😉 ):

Vítejte u třetího dílu ze série článků Battleblog, která vás bude provázet až do vydání Battlefieldu 3, který vyjde 25.10. 2011 v USA a 28.10. 2011 ve zbytku světa! V této sérii blogů se dozvíte něco o každém aspektu naší největší střílečky. Tentokrát se podíváme na Battlelog s producentem Fredrikem Lovingem.

Už nikdy nebudete muset jít do bitvy sami a to díky nové komunitní vychytávce Battlelog, bezplatné sociální síti třetího Battlefieldu. “Chceme udělat z Battlefieldu 3 více sociální záležitost a všechno to začíná právě Battlelogem” řekl Fredrik Loving, producent pro Battlelog v DICE. “Měníme způsob jakým lze komunikovat, hrát, soupeřit a sdílet obsah s přáteli, rozšiřujeme in-game možnost, aby byly přístupné na počítači, handheldech na cestách nebo na čemkoliv, na co si vzpomenete.” A to DICE hodlají udělat.

S Battlelogem můžou hráči budovat síť přátel, komunikovat s ostatními hráči a srovnávat své statistiky s přáteli i nepřáteli.  Přináší to všechny sociální aspekty Battlefieldu na jedno místo, umožňujíce naplánovat jakoukoliv akci na pouhým stiskem tlačítka a dostat se do hry co možná nejjednodušeji. Co Battlelog stojí? Nic. Je úplně zdarma.

V Battlelogu je obsažen Battlefeed, vstupní bod do tohoto nového programu. Battlefeed je hlavní okno pro nahlédnutí do Battlelogu, ukazuje aktuální události ve vaší síti v reálném čase a dává přehled o tom, co dělají lidé ve vaší síti. “Battlefeed bude hráče nutit hrát ještě více”, vysvětluje Loving. “Uvidí své přátele získávat povýšení a odměny, které sami ještě nemají nebo budou získávat zbraně, které jim pořád chybí. Zvýší to soutěživost. Všechno, co děláte na bojišti, je sdíleno s vašimi přáteli.”

Budete moci vidět, když přítel získá velice složitý achievement a pogratulovat mu. Jiný kamarád se právě připojil na Rush na Operation Métro a potřebuje pomoc – nyní to víte a okamžitě můžete přidat ruku k dílu. Pokud vám někdo sebere psí známky, může vám poslat poděkování (nebo se vám spíše vysmát). Všechno je to v reálném čase pro komentování, sdílení a oblíbení (Like).

Když máme takovou soutěživou hru, jakou Battlefield bezpochyby je, dává smysl mít detailní statistiky o postupu hrou. S touto myšlenkou jsme přidali sekci s postupem ve hře. Každá akce a vystřelená kulka ve vaší Battlefield kariéře je zaznamenána. “Hráči Battlefieldu milují statistiky” říká Loving. “Nyní jim přinášíme všechno, co chtějí a navrch ještě sociální vrstvu.”

Chcete vědět jaký je váš další unlock a co musíte udělat, aby jste ho získali? Jste zvědaví, jaký máte skill v porovnání s vašimi přáteli? Chcete jenom lehce sledovat svůj postup v multiplayeru? Všechno je to tady, kdykoliv. Každý zápas, který odehrajete se započítává do posledního detailu a ještě mnohem více. Těšte se, už brzi odhalíme všechny vychytávky, které Battlelog nabídne.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

7 komentářů

Napsat komentář