Battlefest Battlefield týden – Enforcer

Včera vyšel nový článek ohledně nové komunitní mise. Jako vždy, článek obsahuje tipy a triky jak hrát za danou třídu. Tentokrát se jedná o Enforcera. 😉

Týden tříd je v plném proudu, což znamená, že nadešel čas, Vás seznámit s novou herní třídou „Enforcer“. Podobně jako třída support v predošlích dílech Battlefieldu, i Enforcer se zaměřuje hlavně na zásobování munice, krytí spoluhráčů pomocí štítu a vyhazování věcí do vzduchu.

Enforcer

Zločinecký Enforcer

V Battlefieldu Hardline jsou pro Enforcera typickými zbraněmi brokovnice a útočné pušky. Lehké kulomety jsou tentokrát jako Battlepickupy. Odpočívat si za balistickým štítem je také součást herního stylu za tuto třídu.

Komunitní mise – Enforcer

Pojďme se podívat na to, zda Vám tato herní třída sedí. Připravili jsme pro vás speciální komunitní misi, ve které bude tato herní třída klíčovým prvkem spolupráce. Váš úkol: Do 27. apríla / dubna 11:00 nasbírejte 25 milionů doplnění munice. Takže vyběhněte do bitvy a ujistěte se, že Vašim spoluhráčům nedojde munice. Pokud dokončíte tuto misi, čeká na Vás zlatý Battlepack a wallpaper s tématikou Enforcer.

Komunitní mise je aktivní od 21. apríla / dubna 18:00 do 27. apríla / dubna 11:00. Postup mise můžete sledovat zde.

Jak hrát za Enforcer – tipy a triky

Doplňujte munici:  Starat se o spoluhráče se vyplatí. Za doplňování munice získáte peníze, zkušenosti a vďaku spoluhráče. Vybavte se  bednami s municí, hoďte to na strategické místo a sledujte blikající ikony munice nad hlavami Vašich spoluhráčů. Zajímá Vás, proč někteří z Vašich hráčů stojí blízko Vás? Je to jednoduché, doplňují si munici tím, že stlačí příslušné tlačítko pro interakci. 

Štít nadevše:  Balistický štít stojí 18 000 herní měny, avšak investice se Vám určitě vyplatí, protože Vám může zachránit život. Spoluhráči, kteří se za Vás postaví, budou chráněni od střel a zranění z výbušnin. Štít se však dá použít i jako zbraň, stačí když s ním protáhnete nepřítele po hlavě. Po absorvovaní určitého poškození se štít sám zničí. 

Průrazný nálož:  Jednoduchým receptem na nekonečnou zábavu jsou lepící výbušniny a dálkový detonátor. Vyhazujte techniku  ​​a  nepřátele do vzduchu nebo připravte pasti na klíčových místech. Tato výbava je užitečná ve všech herních módech ale zejména v módě Hotwire – uchyťte nálož na nepřátelské vozidla nebo ji nastražte na rušných ulicích. 

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář