Battlefest Battlefield týden tříd – Professional

Máme tu poslední misi ze série „herní třídy“. Tentokrát si zahrajeme za Professionala, který je podobný sniperovi z předchozích Battlefield dílů. Předešlé mise již byly splněné a nižší tak najdete zmiňované tapety na plochu. Všechny obrázky jsou v rozlišení 1920×1080. 😉

Battlefield Hardline nabízí mupltiplayerové mapy, kde to na některých místech opravdu vře. Nicméně stále je zde prostor a potřeba pro akci z dálky. Na tyto akce je jako stavěna herní třída Professional. Stará se o odstřelovací pušky, disponuje záludný výbavou a je mistrem v boji na dálku.

Hraní za Professionail vyžaduje o trochu více šikovnosti než u jiných tříd, ale odměna za povedený výstřel na dálku je více než uspokojivá. Najděte si svou oblíbenou pušku, vybavte ji perfektním příslušenstvím a zamiřte na dobré místo na mapě. Procvičte si své míření a zanedlouho se stanete nepostradatelnou součástí Vašeho týmu.

Profesionální

Komunitní mise – Professional

Podívejme se, jak si poradíte s touto komunitní misí. Váš úkol: Vyrazte do ulic a položte 15 milionů laserových min (tripmine). Ano, jedna se o mnoho pastí, ale vy si s tím přece poradíte. Pokud se Vám podaří splnit misi, získáte zlatý battlepack a tapetu s professionalem.

Komunitní mise trvá od 29. apríla / dubna 18:00 do 4. mája / května 11:00. Postup mise můžete sledovat ZDE.

Jak hrát za Professionail – tipy a triky

Záškodník na plný úvazek:  Pokud chcete být lepším professionalem a přispět do komunitní mise, musíte se nejprve naučit zacházet s laserovými minami. Tyto miny, které jsou velmi podobné mine „Claymore“ můžete umístit na ledajaký povrch na dosah ruky. Jakmile nepřítel protne laserový paprsek, dojde k výbuchu. Umístěte je do frekventovaných a uzvrených prostor co nejníže k zemi, aby si je nepřítel nevšiml.

Najděte si oblíbenou zbraň:  Professional má k dispozici dvě hlavní typy zbraní – výkonné odstřelovací pušky a rychlé poloautomatické pušky. První kategorie má velkou ranivost (damage) avšak má malou rychlost střelby a menší zásobník. Vyzkoušejte je, zda Vám sedí více než poloatomatické pušky, které se vyznačují větší univerzálností za cenu menší ranivosti (damage).

Informace jsou základem:  Professional je vybaven dvěma skvělými věcičkami, díky kterým může zjišťovat nebo udávat falešné informace na bojišti. Kamery snímají pohyb hráčů a následně jejich polohu zobrazují na minimapě, takže umísťujme je na strategických místech. Za 25 800 $ vaší herní měny (což je o trochu víc než stojí kamera 6 000 $) si můžete zakoupit návnadu, pomocí které oklamete nepřátele. Jakmile ji položíte, začne vydávat falešné zvuky, které vytvářejí falešné ikony hráčů na nepřátelské minimapě. Pokud použijete návnadu správně, Nalákate nepřítele do místa, kde ho chcete mít.

Nenápadnost 2.0:  Nenápadnost je pro Battlefield veterány základním prvkem. Pokud nasbíráte dostatek peněz (48 000 $) můžete si odemknout výcvik nenápadnosti. Tato výbava snižuje hlučnost chůze a tišší provedení akcí jako např. otevírání dveří. Výbava se perfektně hodí na herní módy jako Crosshair a Rescue, kde musíte zůstat neodhalitelný. S touto výbavou získáte i kapuci, která je významná sama o sobě.

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář