Battlefest Battlefield týden – Mechanic

Včera vyšel nový článek, ohledně nové komunitní mise. Tentokrát si však zahrajeme se Mechanica.;)

Pokud rádi vyhazujete nepřátelskou techniku ​​do vzduchu a tu svou zase opravujete, tak v Battlefield Hardline je třída, která je pro Vás jako dělaná. V rámci Battlefestu týdnu tříd se podíváme hlouběji na 4 herní třídy, tentokrát je to Mechanic.

Pokud jste Battlefield veterán, tak zjistíte, že Mechanic a Engineer jsou téměř jako bratři a mají mnoho společného. Nicméně jsou zde určité rozdíly.Například ve hře Battlefield Hardline nenajdete v základní výbavě RPG, takže granátomet bude Vaší top zbraní, pokud chcete vyhazovat nepřátele do vzduchu. 

Také se ve hře nachází nová výbava. Níže najdete tipy na satelitní telefon, sabotáž, a přídavnou výztuhu. Nejprve však chceme vidět, co všechno dokážete s touto třídou …

Komunitní mise – Mechanic

Chceme, abyste do 20. dubna / dubna dosáhly 25 milionů opravených vozidel.  Takže vemte si opravnou sadu, nasedněte do vozu a opravte co se dá. Pokud se vám podaří splnit misi budete odměněni zlatým Battlepackom a wallpaper s tématikou Mechanica. 

Komunitní mise trvá od 14.4. 18:00 do 20.4. 11:00. Postup mise můžete sledovat zde.

Jak hrát za Mechanica – tipy a triky

Opravujte:  Pokud se chcete stát týmovém hrdinou (a přispět ke splnění komunitní mise) měli byste vědět, jak používat  opravnou sadu.  Přistupte k poškozenému vozidlu a stiskněte příslušné tlačítko. Ano, tato hračka se dá používat i útočně. Vyzkoušejte ji na všem co se pohybuje. 

Samopaly:  Primární zbraní mechanici jsou samopaly, které jsou účinné hlavně na krátkou vzdálenost. Snažte se zůstat poblíž akce, abyste maximalizovali účinnost těchto zbraní. Často umíráte? Než se vrhnete do boje popřemýšlejte o přídavné výztuze.

Zazvoňte:  Objevit se ve strategických částech mapy je klíčem jak být úspěšný v Battlefieldu Hardline. Používejte  satelitní telefon , abyste vytvořili nové lokace, kde se může objevit Váš tým.

Sabotáž:  Zábavy musí být! Nepozorovaně nastražte  sabotáž na vozidla, cíle či interaktivní objekty. Zařízení exploduje po kontaktu s nepřítelem a Vy získáte herní hotovost. 

Zdroj: Battlefield Hardline web

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

2 komentáře

Napsat komentář