Battlefest Battlefield týden – Operator

Před pár dny vyšel článek o nové komunitní misí, bohužel čas mám až dnes, takže pojďme se na to podívat. ;)

Jako součást Battlefestu, startujeme týdny tříd. V průběhu následujícího měsíce se seznámíte s každou ze čtyř herních tříd z Battlefieldu Hardline, kdy Vám přineseme různé tipy a triky ve hře. První na řadě je Operator.

Operátor

Máte výhodu, pokud jste se seznámili s útočníkem v Battlefieldu 4 – Tato třída je specializovaná na přestřelky a léčení spoluhráčů pomocí lékárniček a defibrilátorů. Tito agenti jsou v mnoha ohledech základem Battlefieldu – opravdový kamarád zločince či policisty. Pokud jste nový v Battlefieldu Hardline, tak vybrání této třídy není špatný nápad. 

Operator komunitní mise

Připravili jsme si pro pro všechny operatoru exkluzivní komunitní misi, která otestuje vaše rychlé myšlení a týmové dovednosti.  Váš cíl: Chceme, abyste oživili 10 milionů spoluhráčů pro 13. dubnem / Dubno 11:00.  Pokud se Vám podaří splnit tuto misi, všichni dostanete zlatý Battlepack a ohromující wallpaper s operátorem.

Mise je aktivní o d 7.4. 18:00 do 13.4. 11:00. Postup mise můžete sledovat zde.

Tipy a triky jak hrát za Operatora

Abychom se ujistili, že vyždímáte z Operatora co nejvíce to půjde, připravili jsme si pro Vás pár tipů a triků. Ujistěte se, že utratíte peníze na správnou výbavu a experimentujte s výzbrojí (loadout), abyste našli perfektní kombinaci. Hodně štěstí v ulicích. 

Lékárnička je základ:  Lékárnička je pro Operatora k dispozici od začátku. Hoďte ji na zem v blízkosti spoluhráčů (včetně sebe) a začnete uzdravovat, což Vám přinese tlustý balík bodů. Dalším způsobem jak se jednoduše uzdravit je komunikovat s ním. Takže nebuďte stydlivý, může to být pro Vás smrtelné. 

Ideální vzdálenost:  Se svými univerzálními útočnými puškami (kupte si je co nejdříve) Operator dominuje na střední vzdálenost. Zapracujte na svém míření a držte si odstup od nepřátel. Našetřené peníze využijte na zakoupení nových přídavků pro Vaši zbraň a experimentujte s výbavou.

Oživení a přežití:  Zasáhla Vás exploze nebo jste skončili pod koly bezohledného řidiče? Žádný problém. Pokud máte u sebe výbavu „Survivalist“ máte eso v rukávu. Použijte to a postavte se znovu na nohy, avšak pouze s 10% zdravím. Všimněte si, že tato výbava funguje pouze pro výše uvedené nebezpečí. Náboje jsou stále vašim nepřítelem. 

Chcete-li zachránit někoho jiného, ​​tak se vybavte defibrilátorem. Tímto přístrojem můžete zachránit zasiagnutého spoluhráče. K dispozici je však pouze pro policisty. Nabijte ho a ujistěte se, že prostor kolem Vás je bezpečný, abyste mohli oživit kamaráda, nebo to použijte jako zbraň na nepřítele, čímž ho ponížíte.;)

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář