Battlefest je zpět!

Pamatujete si ještě na první sezónu Battlefestu? Tak DICE si pro nás připravilo druhou sezónu, v níž se dočkáme tradičních 2XP, komunitních misí, zlatých battlepacků a speciálního oznámení. Pokud Vás zaujala první sezóna Battlefestu, tak si určitě nenechte ujít tuto!;)

BF 4-battlefest-season2-Oznámení-1

Battlefest je zpět! Po úspěšných oslavách v červenci / červenci je čas na další sezónu odměňování fanoušků. Pro druhou sezónu jsme si naplánovali měsíc plný dárků, 2XP akcí, komunitních misí a zajímavých oznámení. 

Battlefest je naše cesta jak poděkovat Vám fanouškům (starým i novým) za podporu. Vaše zpětná vazba je pro nás neocenitelná, nedávno jsme vydali „podzimní / podzimní patch založen na Vaší zpětné vazbě a DLC Final Stand jsme vylepšili díky Vašim příspěvkům na CTE. Samozřejmě, že studio DICE bude i nadále vylepšovat Battlefield 4

Rovněž jsme si všimli, že do Battlefieldu se přednedávnem připojilo množství nových hráčů – a velmi rádi bychom Vás všechny přivítali! Nebojte se, nezapomínáme ani na našich veteránů.  Máme pro Vás připraveno mnoho aktivit během Battlefestu a zároveň budeme odpovídat na Vaše podněty a přání pro příští Battlefield.  Takže pojďme se podívat, co nám 2 sezóna nabízí:

Double XP

Co je lepší než 2XP víkend? Pět-denní 2XP samozřejmě! Doufáme, že si zahrajete hru mezi  6. až 10. listopadem / listopad  kvůli 2XP, abyste navýšili svůj level.

Komunitní mise a nové Dog Tagy (Psí známky)

Je čas se spojit a táhnout za jeden provaz! Ve dvou nových komunitních misích máte společnou šanci odemknout nové „Dog Tagy“ (psí známky) s policejní tématikou – pohled na nový Battlefield Hardline. Nenechte si ujít tyto akce. Podrobnosti budou brzy zveřejněny. 

Zlaté Battlepacky

Od 8. listopadu / listopadu do 6. prosince / prosinci  budeme každou sobotu rozdávat zlaté battlepacky. Uvnitř tohoto „lesklého kufříku“ můžete najít kamufláže, příslušenství na zbraně, XP boosty a další „dobroty“. 

Speciální oznámení

Sledujte dnes okolo 18:00 PT (3:00 našeho času) Battlefield na sociálních sítích Facebook a Twitter kvůli speciálnímu sdělení. Určitě to nechcete promeškat!

Takže, pojďme vyhlásit druhou sezónu Battlefestu za oficiálně otevřenou! Sledujte Battlelog pravidelně pro další oznámení a Vítejte na Battlefeste!

Nevlastníte Battlefield 4, ale chcete se zapojit do Battlefestu? Tak si zajistěte svou kopii Battlefield 4 Premium Edition!

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

7 komentářů

Napsat komentář