Battlefest už i v Battlefielde Hardline!

A je to tady, třetí Battlefest sezóna, tentokrát však v Battlefield Hardline. Double XP jsou dostupné již ode dnes. Tak co, zapojíte se? 😉

Jsme rádi, že můžeme oznámit novou sezónu Battlefestu – tentokrát však v Battlefield Hardline. Od dnes 26. března / march Vám přineseme měsíc plný Hardline věcí, soutěží, Double XP akcí a spoustu dalších věcí. Zkontrolujte seznam níže, abyste měli přehled, co se chystá. 😉

26. – 30. marca/března

Double XP – Tento víkend máme pro Vás připravenou akci dvojitých zkušeností (Double XP). Takže šup do hry, zaberajte vlajky a získejte co nejvyšší level. 

27. marec/březen

Zlatý Battlepack – Pokud se přihlásíte do hry 27. března / march získáte zlatý Battlepack plný „in-game“ věcí, jako kamufláže, xp boosty a mnoho dalších věcí.

7. apríl/duben – 4. máj/květen

Týden tříd – Operator, Mechanic, Professional a Enforcer. Každý týden se budeme věnovat jedné třídě, kdy Vám sdělíme tipy a triky související s komunitní misí. 

7. apríl/duben – 30. apríla/dubna

Shadowplay PC soutěž – Nvidia vyzývá PC hráčů, aby zachytily unikátní moment z Battlefieldu Hardline. Soutěžit se bude o upravené PC s Battlefield grafikou. Více informací a pravidla již 7. dubna / dubna.

16. apríl/duben

Soutěž – Zůstaňte naladěný pro více informací!

22. – 23- apríl/duben

Hraní s vývojáři – Visceral a DICE tým budou hrát na speciálních serverech a Vy můžete hrát proti ním. Ukažte své dovednosti.

4. – 11. mája/května

Komutiná mise – Ukažte své nejlepší schopnosti se svým týmem. Ceny čekají až bude tato mise splněna.

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář