Battlefield 1: Community Test Environment

Co je to komunitní testovací prostředí (CTE) Battlefieldu 1?
CTE je speciální platforma, kde nám hráči Battlefieldu 1 pomáhají s testováním nových herních funkcí, změn/vylepšení obsahu a prvků, které prozatím nejsou (a možná nikdy nebudou) připravené k oficiálnímu vydání.

Jaký je účel CTE?
CTE umožňuje hráčům Battlefieldu 1 podílet se na procesu vývoje a nám získávat včas neocenitelnou zpětnou vazbu a soustavně pracovat na vylepšování herního zážitku. Čím dříve se k nám zpětná vazba dostane a čím dříve můžeme nové herní funkce podrobit testování v plném zatížení na serverech pro 64 hráčů, tím lépe.

Co z Battlefieldu 1 bude CTE obsahovat?
Na začátku se bude CTE používat k testování a zajištění stability právě chystané aktualizace pro Battlefield 1. Postupem času se do CTE dostane i další obsah pro Battlefield 1.

Kde a kdy se do CTE můžu zaregistrovat?
PC: Přístupové klíče budeme nejdříve rozdávat vybraným členům komunity a veteránům série Battlefield. Tyto kódy, které hráčům odemknou přístup do CTE na PC, bude možné uplatnit na Originu. Otevřená veřejná registrace do CTE je dostupná prostřednictvím aplikace Battlefield Companion.

Další podrobnosti o CTE a registračním procesu naleznete na http://bit.ly/bflcte-registerpc.

Stáhněte si aplikaci Battlefield Companion nyní:

iOS  | Android  |  Windows Mobile 10

Xbox One & PlayStation 4: Registrovat se do CTE na konzoli můžete z hlavní nabídky Battlefieldu 1 kliknutím na položku MORE a Community Test Environment. Poté se řiďte uvedenými pokyny.

Kdo se do CTE může dostat?
Všichni hráči, kteří hrají na Battlefield 1 na platformách PC, Xbox One a PlayStation 4, se mohou dostat do verze CTE hry. Další podmínkou přístupu do CTE je předplatné Battlefield 1 Premium Pass na příslušné platformě.