Aktualizace | Battlefield 1 CTE se dočkalo aktualizace a další se blíží

V pondělí 20.3.2017 se Battlefield 1 CTE dočkal aktualizace, která přinesla některé z přislíbených změn do testovací prostředí hry a pár zatím dříve nevyřčených. Na zítřejší den je pak nejspíše naplánována další aktualizace CTE a ta opět přinese další změny a vylepšení, jenž se časem dostanou do plné hry. Mrkněme na některé zajímavé změny.

Detekce zásahu je přesunuta na stranu serveru

Battlefield 1 CTE obsahuje asi největší změnu pro vylepšení detekce zásahu, kdy došlo k jejímu přesunu od klienta na server. Nyní by tak již nemělo docházet k zabití za rohem a dalším problémům. Zda-li došlo opravdu k zlepšení Netcodu hry si můžete vyzkoušet na vlastní kůži, máte-li přístup do BF1 CTE. Další velké změny pro tuto funkcionalitu se plánují pro CTE na příští týden.

Povolání lékaře nyní vidí za jak dlouho nebude možné hráče oživit

Pokud hrajete rádi za lékaře (medika) tak vás jistě štve, že není pořádně vidět, za jak dlouho nebude možné hráče oživit. Nyní se tato funkce dočkala výrazného vylepšení.

bf1_new_dead_indicator

Informování hráče, že jej jdete oživit

Momentálně není žádný způsob, jak říci mrtvému spoluhráči, že jej plánujete oživit. V nejnovějším CTE patch však byla přidána novinka, kdy při označení (spotnutí) mrtvého hráče jako medik mu dáte najevo, že jej plánujete oživit. Žádné body za to zatím nejsou, ale rozhodně je to užitečná věc.

Blíží se dvojité zkušenosti a odemčení všech zbraní na CTE

Kromě dvojitých zkušeností (Double XP), které se uskutečnili minulý týden v normální verzi Battlefieldu 1, plánuje DICE spuštění této akce i na komunitním testovacím prostředí. Dále pak plánují odemčení veškerý výbavy pro hráče na CTE.

AKTUALIZACE: Veškerá výbava je již nyní na CTE odemčena (od 18:00 @ 22.3.2017). Twitter

10 nových variací na odemčení zbraní

Do hry se také dostalo 10 nových úkolů, která vám mohou pomoci odemknout zbraně. První se objevili v rámci They Shall Not Pass DLC pro zbraně právě z tohoto balíčku a nyní se dostane i na některé další zbraně ze základní hry.

První servery s heslem

Na CTE je nyní možné nalézt několik málo serverů, které jsou zaheslované. Pokud se tedy chcete podívat jak vypadá snaha o připojení na takovýto server, tak směle do toho 🙂

Další změny na CTE:

  • počet hráčů pro start hry na serveru nastaven na 6
  • přidáno 19 nových stužek (zatím jen s dočeasným nefinálním obrázkem)
  • nový ukazatel zobrazující přesáhnutí vámi stanoveného pingu
    • tento ukazetel je možné vypnout v herním menu
  • nová inciativa „Ammo 2.0“

Další detaily o tom co patch pro Battlefield 1 CTE přinesl si můžete přečíst zde (v angličtině).

Zdroj: Twitter #1, #2, #3

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář