Battlefield 1 Herní režimy

Battlefield 1 Vám přináší v základní verzi hry 6 skvělých módů. Některé z nich již máte možnost poznat z předešlých Battlefield dílů, avšak i ty přicházejí z menšími úpravami. Níže se dozvíte více detailů. 🙂

Conquest

Conquest

BF1_EA_PLAY_02_DESTRUCTION_WM

Conquest, těšící se u fanoušků Battlefieldu dlouhodobě největší oblibě, je režim obrovského rozsahu určený až pro 64 hráčů, kteří bojují o obsazení základních kontrolních bodů. Conquest dává prostor velkým pěším armádám, menší vojenské technice i obřím, hrůzyplným válečným strojům, a ve vzájemném souladu se v něm tak uplatní všechny elementy totální války, kterou série Battlefield proslula.

Domination

Domination

battlefield1_screenshot_trenches

Domination nabízí svižné pěchotní boje tradičně v uzavřených prostorech. Připomíná sevřenější, soustředěnější verzi Conquestu a stojí také na principu plnění strategických cílů. Připravte si brokovnici a naostřete čepele – v módu Domination si se svými protivníky budete vzájemně hledět do očí.

Operations

Operations

Battlefield-1-Wallpaper-2

Operations hráče provede přes vícero map, propojených na základě skutečných souvislostí z první světové války. Chceme hráčům nabídnout prvotřídní herní zážitek s velkým důrazem na týmovou souhru a intenzivní boje z frontových linií. Přidáním tohoto meta rozměru a rozložením bojové akce na více zajímavých míst, které se liší vizuální podobou i herními podmínkami, dodáme bitvám v Battlefieldu 1 skutečně nevídaný rozsah a variabilitu. Můžete například vyhrát na první z map, přesunete se na další a na horizontu potom uvidíte obrysy mapy, na které jste právě dobojovali (více detailů zde).

Rush

Rush

BF1_EA_PLAY_06_HORSES_WM

Dělostřelectvo a spojaři hráli během první světové války klíčovou úlohu a v režimu Rush budete s oběma v úzkém kontaktu. Útočící oddíly budou mít za úkol zničit telegrafní stanoviště obránců, kteří jejich prostřednictvím naopak nařizují dělostřelecké útoky. Obránci musí snahy útočníků kazit likvidací položených výbušnin, ale pokud dojde ke zničení telegrafních stanovišť, musí se obránci přesunout do jiného sektoru. Útočníci zaznamenají vítězství, pokud dojde ke zničení všech telegrafních stanovišť ve všech sektorech. Obránci zvítězí, jestliže donutí útočníky vyčerpat všechny posily nebo když budou mít po vypršení časového limitu minimálně jedno telegrafní stanoviště.

Team Deathmatch

Team Deathmatch

bf1_team_deathmatch

První světová válka v mnoha ohledech znamenala převrat v moderním válečnictví, ale konečný cíl zůstává vždy tentýž: způsobit nepříteli co největší škody a donutit ho ke kapitulaci. Týmový Deathmatch stojí právě na tomto děsivě jednoduchém principu pěchotního boje: zabij, nebo budeš zabit. V tomto módu se v otevřeném boji střetnete s nepřátelským týmem a vaším úkolem bude eliminovat co nejvíc nepřátel a ochránit před stejným osudem sebe i spolubojovníky. V pravidelných intervalech se na mapě objeví balíček s extra účinnou zbraní elitní třídy. Pokud se k němu dostanete, vaše palebná síla rázem naroste. Vítězem se stává tým, který nepříteli způsobí větší škody. V případě uplynutí času vyhrává ten, komu se podařilo zabít co nejvíc nepřátel.

War Pigeions

War Pigeions

bf1_war_pidgeons

V době první světové války byly komunikační systémy stále ještě nespolehlivé a vojska využívala při doručování zpráv psy a poštovní holuby. V režimu War Pigeons se soupeřící strany pokoušejí pomocí vzkazů posílaných právě poštovními holuby přivolat dělostřeleckou podporu proti nepříteli. Na začátku hry je někde na mapě umístěna schránka s poštovním holubem. Najděte holuba dřív než nepřítel a odneste ho na bezpečné místo do otevřeného prostoru. Připravte vzkaz se žádostí o dělostřeleckou podporu a odešlete ho. Po nějaké době po úspěšném odeslání zprávy se proti nepříteli spustí dělostřelecká palba.

Zdroj: Battlefield.com