Battlefield 1 Incursions Closed Alpha je ZDE!

Uzavřená Alpha Battlefield 1 Incursions je konečně ZDE! Od oznámení tohoto projektu na akcií Gamescom 2017 nás DICE neustále zásobovalo hromadou novinek. Teď, když už víme vše podstatné, došlo k vydání Closed Alphy. Ta je momentálně dostupná pouze pro platofrmu PC. Jde o samostatného klienta o velikosti 15,47 GB, přičemž všechny pozvánky do Alphy již byly rozeslané, takže pokud se Vám nepodařilo dostat do výběru nezoufejte. Další kolo by mělo přijít již brzy. 🙂

Co můžeme očekávat od Battlefield 1 Incursions Closed Alpha?

Jak už jsme ohlásili na Gamescomu, chystaný režim Battlefield 1 Incursions je náš příspěvek do žánru kompetitivního hraní, nesoucí se plně v duchu série Battlefield. Producent David Sirland nastiňuje podrobnosti a přibližuje vizi studia DICE v pozadí tohoto projektu.

Vývojářské práce na režimu Battlefield 1 Incursions zatím pokračují a ne všechny detaily jsou potvrzené, ale základní vize je jasně daná: kompaktní, týmově orientovaný herní režim pro všechny dovednostní kategorie. „Základy si osvojí kdokoliv, mistrem se stanou jen někteří“ je otřepaná fráze, ale v našem případě platí beze zbytku. Ze střetu dvou pětičlenných týmů vyjdou vítězně hráči, kteří uvažují chytře a strategicky – ale akci si bezesporu užije úplně každý.

Věrni duchu Battlefieldu

Z prostředí soutěžního režimu Battlefieldu 1 Incursions by na účastníky uzavřeného alfatestu měla dýchnout unikátní atmosféra typická pro celou herní sérii Battlefield. Co to přesně znamená? Znamená to, že každá bojová třída využívá svých silných stránek ve prospěch celého týmu. Znamená to důležitou roli vozidel. Znamená to destrukci jako součást taktiky. Zápasy pětičlenných týmů v rámci uzavřené alfaverze budou probíhat v omezenějším měřítku, ale obecně se dá říct, že se Battlefield 1 Incursions bude hrát na rozsáhlejším bojišti, které umožňuje zapojení všech právě zmíněných prvků.

Drama pro zúčastněné, drama pro diváky

Chceme, aby byly zápasy našeho kompetitivního režimu plné adrenalinových okamžiků ve znamení klasického Battlefieldu, precizní hratelnosti, velkolepých vítěství a dramatických zvratů. Hry by měly být stejně napínavé pro hráče i pro diváky. Samozřejmostí by měla být i kvalitní podpora pro ty, kteří chtějí svoje zápasy vysílat kamarádům nebo do celého světa.

Specializovaná podpora a sdílení dat a statistik

Chceme se kompetitivnímu režimu věnovat se stejnou energií a se stejným úsilím, s jakým k naší hře přistupujete vy. Každá hodina, kterou hraním strávíte, pro nás bude důležitá, a dlouhodobá podpora z naší strany je proto jednou z priorit. Množství odehraných hodin se jen tak neztratí.

Rádi bychom také hráčům dali přístup ke statistikám a datům z uzavřené alfaverze Battlefield 1 Incursions. Díky sdílení herních dat prostřednictvím API by hráči i vývojáři měli mít možnost vytvářet další nástavbový obsah. Cílem je vycházet vstříc potřebám hráčů, vysílajících i organizátorů.

Chystá se exkluzivní uzavřená alfaverze

Kompetitivní formát Battlefieldu se vůbec poprvé představí vybraným hráčům v uzavřené alfaverzi Battlefieldu 1 Incursions. Hráči si budou moci zahrát na zmenšené verzi mapy Giant’s Shadow s podporou lehkého tanku a obrněného vozidla.

Rádi bychom zdůraznili, že finální podoba konkrétních herních prvků, obsahu a herního systému Battlefieldu 1 Incursions se od uzavřené alfaverze může lišit. 

Pokud do uzavřené alfaverze nejste zařazeni, nemusíte zoufat, další příležitost zahrát si Battlefield 1 Incursions přijde zanedlouho. Chystají se i přímé přenosy a herní videa právě z alfaverze, ze kterých získáte dobrou představu o tom, jak kompetitivní režim vypadá.

Chcete vědět víc? Navštivte stránku Battlefield 1 Incursions

Další informace o uzavřené alfě Battlefieldu 1 Incursions budeme zveřejňovat průběžně. Na subredditu Battlefield 1 Incursions můžete zanechat zpětnou vazbu nebo se zapojit do diskuse.

Na viděnou na kompetitivních bojištích,

Producent
David „t1gge“ Sirland

Článek převzat ze stránky battlefield.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

Jeden komentář

Napsat komentář