Battlefield 1 Incursions si zahrajete i bez Battlefieldu 1!

Začátkem tohoto týdne jsme Vám představili kompetitivní hraní Battlefield 1 Incursions. Následně jsme se podívali na nejčastější otázky a odpovědi, no a dnes máme skvělou zprávu pro všechny hráče. Nevíte se dočkat? Dobře, tak pojďme na to!

Battlefield 1 Incursions pro všechny

Přesně tak, tuto novinu oznámil během Gamescomu 2017 vývojář David „t1gge“ Sirland! To znamená, že nemusíte vlastnit službu Battlefield 1 Premium Pass, dokonce nemusíte vlastnit ani základnu hru Battlefield 1, protože Battlefieldu 1 Incursions (kompetitivně hraní) bude dostupné pro všechny hráče. Hru si tak budou moci vyzkoušet i hráči, kteří zatím nemají zkušenosti se sérií Battlefield. Podle nás jde o skvělý krok vpřed, protože DICE takto může získat nejen mnohem více zpětné vazby, ale i samotná série Battlefield se dostane do povědomí více hráčů. Pokud se už nemůžete dočkat, nezapomeňte se registrovat do uzavřené Alphy níže.

Registrace do uzavřené alfaverze

Pokud chcete Battlefield 1 Incursions vyzkoušet, registrujte se do naší uzavřené alfaverze pro PC, která odstartuje již brzy. Počátečních pozvánek bude omezený počet, tak mějte oči otevřené, ať nezmeškáte důležitá oznámení.

Přihlášky posílejte ZDE

(V případě, že Vám stránka hází chybu „404“ přepněte si ji do anglického jazyka na stránce dole vpravo).

Zdroj: pcgamesn.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář