Battlefield 1 je tady! Co vše nás v této hře čeká a nemine?

Včera večer došlo k velkolepému odhalení nového Battlefieldu 1, jenž jak už název značí se odehrává v období první světové války, avšak mírně modifikované. Nový BF1 bude dostupný na PC, Xbox One a Playstation 4 a to 21.10.2016 celosvětově (tedy všude stejně). Nebudu vás všechny už příliš zdržovat, je mi jasné, že chcete vidět věci v pohybu, tak tady máte nabušený trailer, více informací následně pod videem 🙂

Trailer jste už viděli? Dobře, tak pokračujeme dál. Nový Battlefield 1 se odehrává jak už bylo zmíněno v první světové válce. Dostaneme se však do francouzských městeček a venkova v oblasti Argonne ve Francii, dále pak do italských Alp a až do písečných dun v Arábii. Není jisté zda jde pouze o místa v rámci kampaně pro jednoho hráče nebo se všude dostaneme i na bojiště skrze multiplayerové mapy.

Když už mluvíme o multiplayeru. Čekají nás bitvy v 64 lidech a to na pevninách, ve vzduchu a také na moři. V tomto počtu půjde hrát jak na PC, tak také na Playstation 4 a Xbox One.

Battlefield-1-Wallpaper-6

Jediný prozatím potvrzení herní režim je klasický a nejznámější Conquest. Pokud jde o herní povolání, tak nás opět čekají klasické 4 – útočník (assault), lékař (medic), podpora (support) a průzkumník (scout); překlad jednotlivých tříd může být v oficiálním překladu odlišný. Funkce a výbava jednotlivých povolání však bude opět mírně odlišný. Přesnější detaily zjistíme později.

Battlefield-1-Wallpaper-2 Battlefield-1-Wallpaper-5

Některé z vás rozhodně bude zajímat, zda se setkáme i s četami. Ano, čety v Battlefieldu 1 budou, ale další informace (jako počet členů apod.) nejsou zatím známy.

Momentálně víme, že si zahrajeme za anglickou, francouzskou a německou armádu. Dále nás pak zcela určitě čeká nějaká arabská armáda, když už tedy v té Arábii budeme 🙂

Dočetli jste sem? No super, takže pokračujeme. Bojovat budeme kromě klasických zbraní jako pistole, samopaly a brokovnice, také s něčím více „cool“. Čeká nás boj s bajonety, lopatou, plamenometem a také dost možná meči či podobnými šavlemi.

Battlefield-1-Wallpaper-4 Battlefield-1-Wallpaper-3

Co se vozidel týče, bude zde opět řádná rozmanitost. Čekají nás lehká obrněná vozidla, lehké a těžké tanky, bojová letadla a lodě. No samozřejmě pak něco zajímavějšího a to bombardéry, vzducholodě a koně. Dále pak bylo z traileru zjištěno, že se v BF1 objeví obrněný vlak a bitevní lodě, otázkou zůstává zda to nebude obsah jen pro singleplayer.

Battlefield-1-Wallpaper-8 Battlefield-1-Wallpaper-7

A jak bych mohl zapomenout – destrukce. Ta je již nyní nedílnou součástí Battlefield série a ani BF1 se jí nevyhne. Měly bychom očekávat ještě lepší destrukci, kdy například budeme pomoci artilérie ničit rozlehlé části země, dále pak bourat malé i velké domy. Čeká nás i menší destrukce, kdy budeme ničit zdi a podobné objekty i za pomoci pistolí.

battlefield_1_destruction

Doufám, že toho na vás nebylo moc 🙂 Odlehčíme očím, tady máte ještě sérii art-worků:

BF1_artwork_1 BF1_artwork_2 BF1_artwork_3

Zdroj: Battlefield-Inside #1, #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

6 komentářů

Napsat komentář