Battlefield 1 Kampaň

V Battlefieldu 1 nás čeká kampaň pro jednoho hráče v podobě krátkých příběhů (rozdělených do 20 misí), které nás zavedou do různých koutů světa. Podle dostupných informací by se mělo jednat o 7 příběhů, kdy první z nich je „prolog“, tedy úvod a poslední pak „epilog“, tedy závěr. Pět zbývajících příběhů mezitím má díky oficiální stránce pro Battlefield 1 také i své názvy a popisy (viz níže).

Blátem a krví

Blátem a krví

Na podzim roku 1918 se britské síly připravují na zásadní útok na francouzské město Cambrai. Spojenečtí velitelé jsou přesvědčeni, že s tankovou podporou se průlom musí podařit. Tanky Mark V se ale vyznačovaly jednou velkou chybou: nespolehlivostí. Připojte se k posádce nefunkčního tanku, která si musí probojovat cestu za nepřátelské linie a naučit se táhnout za jeden provaz.

Přátelé na vyšší místech

Přátelé na vyšší místech

Spojenci prohrávají válku ve vzduchu. Británie nedokáže držet krok s německými leteckými esy a její piloti vydrží ve službě průměrně 17 dní. Vzneste se do vzduchu neradostným vyhlídkám navzdory a zapojte se do majestátní bitvy o západní frontu. Čekají vás dramatické stíhací souboje, nečekaná setkání i příběh přátelství.

Běžec

Běžec

Britské impérium plánuje otevření nové válečné fronty zahájit dosud v tomto rozsahu nevídanou obojživelnou operací proti Osmanské říši. Lodě shromážděné s cílem uskutečnit vylodění na poloostrově Gallipoli – Den D První světové války – vezou více než půl milionu mužů. Jako posel oddílů Anzac se stanete svědkem chaosu masivního bombardování během vyloďovací akce a budete mít na starost doručování urgentních vzkazů, jež mohou rozhodovat o životě a smrti.

Nic není napsáno

Nic není napsáno

V pouštích Středního východu se arabské kmeny postavili nadvládě Osmanských Turků. Proti dělostřelectvu Osmanské říše stojí rebelové s puškami a na koních. Jako beduínský válečník bojující po boku legendárního Lawrence z Arábie musíte najít způsob, jak přelstít technologicky vyspělejšího protivníka a zničit jeho smrtonosnou zbraň.

Avanti Savoia

Avanti Savoia

Itálie a Rakousko-Uhersko se uprostřed Alp ocitly v patové situaci. Ani jedné straně se zasněženými horskými vrcholy v zádech se nedaří dostat nepřítele do otevřeného prostoru. Italské horské úderné jednotky Arditi se mezitím připravují k provedení neobvyklého útoku. Oblečte svoji uniformu Arditi a vydejte se do hor, kde se italské a rakouské oddíly střetnou v bitvě o strategicky umístěnou pevnost.

Kampaň Battlefieldu 1 vypadá více než rozmanitě, těšíte se? 🙂