Battlefield 1 na konzolích získá 60 Hz tickrate server a ukazatel pingu

DICE za posledních pár dnů prozradilo zase pár detailů o tom, co přijde v příštím Battlefield 1 patchi. O některých změnách jako je úprava mapy Suez či vylepšení Netcodu jsme vás již před časem informovali. Některé změny jsou dokonce již dostupné na komunitním testovacím prostředí (CTE) pro Battlefield 1, ale podívejme se co dalšího se plánuje.

Konzolové servery pro BF1 budou mít 60 Hz tickrate

Dozvídáme se, že příští aktualizace by měla přinést vyšší tickrate pro konzolové servery. Ty budou mít 60 Hz tickrate pro všechny herní módy a servery s až do 32 hráči. Díky tomu dojde ke zlepšení rychlosti přehazování zbraní a dalších věcí závislých na této funkci.

Ukazatel pingu pro konzolové hráče

Dále pak se hráči na konzolích dočkají přidání ukazatele pingu jednotlivých hráčů na serveru. Ten bude dostupný v tabulce s body a vy tak nyní budete schopni zjistit jaký ping máte vy i ostatní hráči vůči serveru.

Detekce zásahu na straně serveru

Tuto změnu jsme již před časem avizovali, ale nyní ji DICE opět potvrzuje. Takže příští patch přinese změnu, kdy registrace zásahu nebude na straně klienta, ale na straně serveru. To by mělo doufejme vyřešit problém, kdy vás střeli zasahují i „za rohem“, další detaily jsme psali v minulém článku.

DICE dále doufá, že změny které přinesla They Shall Not Pass aktualizace a které přinese příští patch povedou k tomu, že hráče s vysokým pingem bude jednodušší zabít, než je nyní. Což jak doufají povede k záměrnému odchodu těchto hráčů ze serverů mimo jejich region na správné servery v jejich regionu. Kromě toho se také pokusí přinést možnost zavést funkci maximálního pingu na serveru, kdy po jeho překročení by hráč byl vyhozen ze serveru.

Problém s Battlepacky

Někteří hráči zažívají problém, kdy při pokusu o odemčení Battlepacku se jim zobrazí chyba a Battlepack jim zmizí. DICE informuje, že obsah onoho Battlepacku není ztracen, ale získáte jej při otevírání dalšího Battlepacku (nejspíše automaticky v pozadí). Na tuto chybu se také samozřejmě zaměřují a oprava přijde snad už brzy.

Zdroj: Twitter #1, #2, #3, #4, #5

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář