Battlefield 1 má 19 milionů hráčů!

Vrátit se zpět v čase a vydat Battlefield 1 zasazen do první světové války se EA opravdu vyplatilo. Úspěšně pokračování série Battlefield, totiž zaznamenalo magickou hranici 19 milionů hráčů. Jedná se o opravdu skvělé číslo, protože ve srovnání s předešlým dílům Battlefield 4 jde až o 50% nárůst za stejné časové období.

Ostatní tituly

Battlefield však není jediná hra, která dosahuje skvělé čísla. Mezi další úspěšné tituly patří i FIFA 17, která pokořila hranici 21 milionů hráčů, přičemž více než 12 milionů z nich hrálo příběhový režim The Journey (Cesta). I když v posledním období nevyšla žádná další Star Wars hra, mobilní titul Star Wars: The Galaxy of Heroes se může pochlubit zajímavými čísly. V průměru totiž hráči strávili hraním hry 162 minut.

Electronic Arts logo

Co se týče celkových digitálních prodejů, tak i zde si EA polepšily. Její digitální prodeje dosáhly částky $3.034 miliardy, což představuje 61% celkových tržeb EA. Také jde o 20% nárůst ve srovnání s předchozím finančním rokem. Kromě toho EA předpokládá, že byly ve finančním roce 2017 největším distributorem na konzolách Xbox One a PS4.

Rozhodně se jedná o zajímavé statistiky, a my věříme, že EA se bude dařit i nadále, aby nám mohli přinášet další a další kvalitní tituly.

Zdroj: sector.sk  Twitter, investor.ea.com

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

5 komentářů

Napsat komentář