Battlefield 1 patch je na světě, co nám přinesl?

Nejnovější herní aktualizace pro Battlefield 1 je již momentálně online na platformách PC a PS4. Hráči Xbox One mohou tento update již stahovat. Velikost patche se mírně liší v závislosti na platformě, zatímco na PC má aktualizace velikost 6,22GB, PS4 patch je mírně větší 6,76GB. 

Oficiální seznam změn zatím nebyl vypuštěn, ale už teď víme, že update obsahuje kromě oprav a vylepšení nové přídavky do hry. Na některé z nich se podíváme níže. 🙂

Dog Tagy, mapa a nová třída

Největším překvapením updatu je vydání nové mapy Lupkow Pass, která je dostupná pro všechny majitele služby Premium Pass (více o této službě naleznete ZDE). Jak tato mapa vypadá se můžete podívat na videu níže.

Update však kromě mapy přinesl i 3 nové Dog Tagy. Každý Dog Tag se váže na jinou nadcházející událost pro Battlefield 1.

Poslední novinkou je přidání nové třídy „kavalérie“. Všichni hráči, kteří vlastní Premium Pass mohou používat novou třídu „kavalerii“ na všech základních a DLC mapách, na kterých se nacházejí koně. 

Další informace Vám přineseme jakmile bude vydán oficiální seznam změn. Ten je naplánovaný již po skončení dnešní EA konference (více o této události se dozvíte ZDE).

Zdroj: Twitter #1, Twitter #2, Twitter #3

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář