Aktualizace | Battlefield 1: They Shall Not Pass – datum vydání, nová videa a informace

Aktualizace: Na oficiálním fóru pro Battlefield došlo k aktualizaci informací o vydání DLC They Shall Not Pass a aktualizaci pro Battlefield 1. Dále také došlo k posunutí délky nedostupnosti multiplayeru z jedné na dvě hodiny.

Dnes se spustila lavina novinek o DLC Battlefield 1: They Shall Not Pass a začněme rovnou s tím, co všechny asi nejvíce zajímá a to je datum vydání. To stanoveno na zítřek 14.3.2017 pro majitele předplatného Battlefield 1 Premium Pass a to v následujícím časovém harmonogramu:

  1. PC: multiplayer bude nedostupný na jednu dvě hodiny od 9:00
  2. PS4: multiplayer bude nedostupný na jednu dvě hodiny od 11:00
  3. Xbox One: multiplayer bude nedostupný na jednu dvě hodiny od 13:00

Pokud by někoho zajímalo proč nebude multiplayer dostupný, tak jde o to, že kromě klienta (hry u vás na PC/konzoli) dojde k aktualizaci serverů a to zabere nějaký čas a během něj nejsou servery dostupné. S vydáním DLC se dočkáme také i oprav chyb a různých změn pro Battlefield 1, protože DLC bude nejspíše pojato jako patch DLC a patch budou zítra vydány nejspíše odděleně. Seznam změn z tohoto patche pak bude později dostupný na oficiálních stránkách Battlefieldu.

Herní režim Frontline

O novém herním režimu Frontline, které toto DLC přináší do hry jsme psali již dříve. Nyní tu však máme přehled bojiště v jednotlivých fázích hry (začátek/postup/poslední fáze) a také video obsahující záběry z tohoto herního režimu.

Používání artilerie Siege Howitzer

Dále tu máme konečně pořádné záběry a pohled na to jak vypadá a jak se také používá nová stacionární zbraň Siege Howitzer. Ovládáním jde vlastně jednoduše řečeno o velký stacionární granátomet 😀

Náhled mapy Verdun Heights

I když bylo toto DLC dostupné v CTE verzi Battlefieldu 1, mapa Verdun Heights dostupná nebyla. Dnes tu máme kromě náhledu mapy v režimu Conquest také nové herní záběry 🙂

Nové elitní povolání Trench Raider

DLC They Shall Not Pass přináší do hry mimo jiné i nové elitní povolání s názvem Trench Raider, jenž je vybaven tak, aby vyčistil bojové zákopy. Má k dispozici palici, revolver No.3, lékárničku, kouřový granát a 3 výbušné granáty. Jak se s ním hraje se můžete podívat v následujícím videu.

Video s primárními zbraněmi a zbraněmi na blízko

Nakonec tu pro vás máme video představující jak primární zbraně tak i zbraně na blízko z tohoto DLC.

Pokud však chcete vidět více, stačí zamířit na Youtube, kde jsou nových videí desítky a nemáme tu pro ně na webu ani prostor 😉

Zdroj: BF Forum, Twitter #1, #2, #3, #4, #5

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , ,

Jeden komentář

  • Vokurka napsal:

    Já nevim. Pořád plná huba keců o tom jak by chtěli podporovat teamovou hru, ale vehicly se můžou sami opravovat a není potřeba support s klíčem, Anti air jsou rozesetý po mapě jak houby po dešti takže když můj team má je jednu vlajku nejde mu pomoct s letadlem v případným postupu. Potlačovací efekt od zbraní je přehnanej. Zbraně někdy střílej kam si chtěj. Mraky neopravenejch míst s neviditelnýma texturama přez který nejde z jedný strany střílet ale z druhý jsou průstřelný. Mizerný hitboxy vojáků – zas mi přijde že to plandá za pandulákem jak v BF4 když vyšlo. V chatu je to skoro vždycky hnůj jak si lidi nadávaj plus nezbytný kouzelný slůvko EZ se stalo tak nějak samozřejmostí takže ho mám perma vypnutej.

    Je mě z tý hry celkově tak nějak někdy na blití 🙁

Napsat komentář