Battlefield 3 Beta pro všechny už odstartovala!

Pokud jste neměli možnost si zahrát Battlefield 3 Betu s dřívějším přístupem nevadí, nyní už je pro všechny na všech platformách! Takže pokud hodláte hrát na PC, Xboxu 360 nebo na PlayStationu 3 není problém, stačí stáhnout Betu a hrát!

Jak najdu Battlefield 3 Betu na PC?

Spusťte program Origin (stáhnout) a pod záložkou Obchod vyberte možnost Free Games (načítání této stránky může nějakou dobu trvat). Poté by se Vám měl objevit velký banner s logem BF3, kde bude tlačítko s nápisem Get It Now. Na něj klikněte a Beta by se Vám měla přidat do seznamu Vašich her (po záložkou Moje hry).

Případně to můžete provést i skrze web, avšak program Origin budete potřebovat, takže si ho nainstalujte.

Jak najdu Battlefield 3 Betu na Xbox 360?

Ve své konzoli se dostaňte části Games Marketplace, vyberte Explore Game Content, najděte Games & Demos. Pak vyberte Demos a měli byste najít Battlefield 3 Beta mezi prvními z nich (případně pod sekcí Newest).

Případně si můžete přidat Betu ke stažení do Vaší fronty na Xbox.com a následně začít stahovat po zapnutí vaší konzole.

Jak najdu Battlefield 3 Betu na PS3?

Ve své konzoli se dostaňte do obchodu PlayStation Network Store, zobrazte si položky podle abecedy, vyberete písmeno B a zde najdete pro Vás dostupné tituly začínající na písmeno B. Měli byste tam vidět Battlefield 3 Beta.

Kdyby něco ptejte se v komentářích případně u nás na fóru, určitě Vám někdo odpoví 😉

Pokud už hrajete a máte zájem se přidat  do (přidat se už není možné, limit je 100 členů a ten byl dosažen, můžete se tedy stát alespoň fanoušky našeho platoonu) čety (Platoon) našeho webu, máme svůj vlastní „oficiální“ – Battlefield-3.cz – zde na Battlelogu.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

203 komentářů

Napsat komentář