Battlefield 3 bude mít DEMO + další info z rozhovorů /aktualizace

Aktualizace: Když Patrick Bach řekl, že budeme mít demo, myslel tím hratelnou ukázku a konkrétně multiplayerovou betaverzi.

Patrick Bach v rozhovoru pro web MS Xbox World řekl, že před vydáním Battlefieldu 3 se dočkáme demo verze. Zda-li půjde o demo pouze pro konzolové hráče a my na PC budeme mít jako „demo“ betaverzi není jisté. V každém případě máme potvrzené, že před samotným vydáním Battlefieldu 3 se demo prostě objeví 🙂

Dále rozebírali technické limity konzolí, což je něco o čem slýcháme pravidelně. Šlo znovu o to, zda bude 24 hráčů dostatek, kdy uvidíme nějaké nahrávky z verze pro X360 nebo PS3. Patrick vždy odpovídá, že počet hráčů je dostatečný, ještě když k tomu přidáme kvalitní animace, zvuky a destrukce. A že nahrávky z konzolí uvidíme až si budou plně jisti finální podobou.

Dále se objevil video-rozhovor a to na serveru Videogame.it. Zde se Patrick rozpovídal například o tom, že doufá, že nejsou jediné studio, které se snaží FPS žánr her a celkově herní průmysl posunout dále, tlačit ho kupředu. Dále řekl cituji, „Myslím, že když se budeme snažit vytvářet novou hru každý rok, její kvalita půjde rozhodně dolů. Potřebujeme více času na tvorbu kvalitního Battlefieldu„. Poté znovu připomněl, že Battlefield 3 je ve vývoji již přes 3 roky, tedy pokud je mi známo, co se enginu (Frostbite 2) týče.

Pak prozradil, že mapy v Battlefieldu 3 budou mít několik herních vrstev, v závislosti na počtu hráčů. Což se tedy dá pochopit tak, že herní oblast na mapách se bude měnit v závislosti na počtu hráčů, podobně jako v Battlefieldu 2:

Mapa Strike At Karkand z Battlefieldu 2 ve velikostech pro 64/32/16 hráčů

 

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

15 komentářů

Napsat komentář