Battlefield 3 bude na konzolích „zmenšen“, ale i tak bude skvělý

Všechny záběry a obrázky ze hry co jsme mohli vidět jsou zatím jen z PC verze hry a nyní díky Karl Magnus Troedsson dozvídáme, že Battlefield 3 bude muset být na konzolích XBOX 360 a PlayStation 3 trochu zmenšený (osekaný).

„PC je hlavní platformou pro kterou hru vyvíjíme, to rozhodně. Budeme tuto hru vytvářet také pro X360 a PS3, ale je potřeba ji trochu zmenšit pro tyto platformy“ prozradil magazínu PC Gamer.

„PC hráči to rozhodně potěší, ale bohužel je to fakt. Hardwarové specifikace na konzolích jsou omezené. Zároveň také s každou hrou, kterou pro tyto platformy děláme, se učíme z nich dostat více a více, a tak bude hra na konzolích stále úžasná a bude vypadat skvěle, stejně jako na PC.“

A nakonec dodává „V PC verzi bude několik skvělých funkcí, kterými budou hráči rozhodně potěšeni. Bohužel je nemůžu zatím prozradit, co můžu prozradit je, že do PC verze vkládáme opravdu spoustu lásky.“

Takže to vypadá, že konečně se starý dobrý Battlefield vrátí a dominovat mu bude PC verze. Tak co, pro jakou platformu jste před-objednali?

Zdroj: CVG

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

14 komentářů

Napsat komentář