Battlefield 3 – datum vydání, datum bety, videa a další informace!

Takže E3 máme za sebou a můžeme se podívat co vše jsme se tedy o Battlefieldu 3 dozvěděli. Začněme tím, že Battlefield 3datum vydání stanovené na 25.10. 2011 (u nás až 28.10. 2011)!

Multiplatformí BETAverze bude dostupná v září 2011!  A teď se podívejme na videa. Máme tu jedno zobrazující možnosti enginu Frostbite 2 a zároveň přinášející nové záběry ze singleplayeru.

Budeme mít možnost hrát za 2 postavy. Dmitri “Dima” Mayakovskyho, ruského tajného agenta, který se musí skrze Paříž probít až k jednotkám PLR a zastavit je před odpálením nebezpečné bomby v centru Paříže! Dále budeme hrát za Jonathana “Jono” Millera, desátníka americké armády, který je zasazen do vyprahlého Teheránu, aby bojoval proti jednotkám PLR!

Dále tu máme video z multiplayeru. Kde se můžeme podívat na mód Rush hraný na mapě Operation Métro, kde v centru Paříže proti sobě bojují jednotky U.S. Marine Corps a Russian Spetsnaz.

 

Další informace z E3, jako celý záznam z prezentace spolu s českými titulky se tu objeví dnes po půlnoci, nebo zítra dopoledne! 😉

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

36 komentářů

Napsat komentář