Battlefield 3 Hardcore server!

Jelikož se novinky stále točí pouze kolem Battlefieldu 4 či Battlefieldu Hardline, tak jsme se rozhodli pro Vás připravit trochu jiný článek. Nejen my pozorujeme, že spousta lidí se vrátila zpět k Battlefieldu 3 nebo stále neprošly na nové díly Battlefieldu. Důvodů je mnoho, ať už jejich nezaujaly novější díly nebo nemají na to dost výkonné stroje. Kopa lidí stále vlastní Battlefield 3 , protože přiznejme hra byla před pár měsíci zdarma ke stažení.

Proto se parta z klanu czbf.net , která stále při BF-Blogu téměř od začátku rozhodla založit vlastní Battlefield 3 server. Na serveru běží všechny DLC mapy v různých herních režimech av základu je nastaven na „Hardcore“ režim s minimapě.

Rotace map se mohou měnit, protože na serveru je nastaven „votemap“ plugin.  Každý týden budou připravovány herní sety (mapy a módy) ze zkušeností a požadavků hráčů. No a pokud hezky poprosíte adminů, tak Vám mapu změní na požádání, tedy až po konci daného kola.

Co se týče pravidel na serveru, tak ty jsou jednoduché: 

  • Hrát fair-play
  • Být slušný jeden vůči druhému ;)

Také se můžete zastavit na TeamSpeak 3 serveru, kde Vás velmi rádi uvítají a sem tam se tam zastaví i naši admini. ;)

IP adresa TS3 serveru:

zahrej.net

Takže pokud máte čas a baví Vás Battlefield 3, tak rozhodně doporučuji navštívit tento server. Neváhejte a ukažte podporu partií czbf.net , tak jak nás podporovali i oni při těžkých začátků tohoto webu. :)

czbf.net – klanu hřiště CZ / SK / EN / PL Naše herní sady

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

4 komentáře

Napsat komentář