Battlefield 3 – Limitovaná Edice /aktualizace

Již včera jsme informovali o limitované edici pro BF3. Její obsah měl být zveřejněn na konci února. Informace však unikly a my už teď víme, co limitovaná edice bude obsahovat.

  • Tento přídavek bude obsahovat 4 legendární mapy z Battlefield 2, kompletně předělané na enginu Frostbite 2 včetně fyziky a destrukcí. Součástí balíčku jsou zbraně a vozidla z BF2, unikátní vyznamenání, nové piny a odznaky atd. Pro ty, co nepředobjednají tuto limitovanou edici bude Battlefield 3: Back to Karkand balíček dostupný ke koupi přibližně měsíc po vydání hry.

Originál text najdete na obrázku, který unikl ze serverů DICE.

/AKTUALIZACE: Dodatečné informace o Battlefieldu 3 a to převážně o singleplayerové části:

Pociť tu bitvu! Tento podzim, se připravte na nejlepší střílečku, jaká kdy byla vytvořena, poháněnou úplně novým enginem Frostbite 2.

Battlefield 3 si razí cestu na špici s novým mocným enginem Frostbite 2, další verzí špičkového herního enginu od DICE. Tato umělecká technologie je to na čem staví celý Battlefield 3, přináší tak perfektní vizuální kvalitu, nový význam pro rozlehlost, masivní destrukce, dynamické zvuky a neuvěřitelně reálné animace postav. Jak budou kulky hvízdat kolem vás, zdi se budou bořit a exploze vás budou odhazovat na zem, bojiště se tak bude zdát ještě živější a interaktivnější, než kdy předtím.

V Battlefieldu 3, bude hráč v roli elitního amerického mariňáka, kde zažije srdce rvoucí singleplayerové mise a bezkonkurenční multiplayerovou akci probíhající skrze různorodé lokace po celém světě, včetně Paříže, Teheránu a New Yorku.

Vlastnosti:

Frostbite 2 – Battlefield 3 uvádí Frostbite 2, neuvěřitelnou technologii, která posune animaci, destrukci, osvětlení, rozlehlost a zvuk na novou úroveň. Využitím tohoto enginu, Battlefield 3 strhne hráče fyzicky i psychicky do světa okolo nich, jako nikdy předtím.

Pociť tu bitvu – Ciť zásahy od kulek a exploze, odtáhni své padlé kamarády do bezpečí a připevni zbraň na jakoukoliv část prostředí. Špičkové animace, neuvěřitelně vypadají a ďábelsky reálné bitvy zaútočí na vaše smysli a vytvoří tak neuvěřitelný zážitek jako nikdy předtím.

Bezkonkurenční válečná vozidla – Nejlepší online bojiště s vozidly bude ještě lepší, když vám nad hlavami proletí stíhačka. Setkáme se tak se vzdušnými, pozemními a vodními vozidly.

Městské boje – Vezměte boje do kultovních a nečekaných míst v USA, Středního východu a Evropy.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

29 komentářů

Napsat komentář