Battlefield 3 – magazín GameStar! /AKTUALIZACE 1

AKTUALIZACE 1: Přidány první obrázky Battlefieldu 3, vystřižené z časopisu GameStar (díky Battlefield-Inside.de)!

Tak a je to konečně tady! Máme tu 11 stran z německého magazínu GameStar. Jedna z největších zajímavostí je, že dle GameStaru mají mít konzole až 32 hráčů online, jestli je to pravda nebo omyl, se pravděpodobně dozvíme až později během dne (připomínám, že Demize99 už několikrát potvrdil, že má být jen 24 hráčů). Teď tu ale máme soupisku informací z celého článku o BF3 z GameStaru (za tento souhrn můžeme poděkovat =Punkbuster= ze stránky BF-Games.net):

  • Nejdůležitější informace, ale dost možná přepis nebo chyba: na konzolích bude 32 hráčů. – nakonec chyba časopisu GameStar, pro konzole platí počet 24 hráčů!
  • Na obrázcích jsou 4 povolání s 5 sloty pro vybavení. Žádné další detaily ohledně vybavení.
  • Siegismund prozradil, že viděl stíhačky F-16 a Su-27. Důležité: je že render/obrázek v článku zobrazuje stíhačku F-18 Super Hornet a ne F-16. Nevím, zda to znamená existenci obou stíhaček, nebo jen přepis.
  • Siegismund také mluvil o „funkci Replay, která byla přítomna v BF2“. Dle mého názoru mluví o Battlerecorderu (funkci, kde je možné přehrát celou hru). Jeho tvrzení o této funkci, potvrzuje: „DICE si pohrává s přijatelnou verzí pro BF3“. Tato funkce nebyla potvrzena.
  • Zvuky: DICE pracuje s přepracovaným systémem zvuků, které umožňují hráči poznat odkud přijíždí vozidlo nebo odkud přichází nepřátelský voják. Každý objekt (jako tank, helikoptéra má přes 80 zvukových kanálů s různými zvuky, z různých úhlů).
  • Singleplayer: budou zde rychlo-úkony, kde bude potřeba mačkat tlačítka na myši, abyste vyhráli. Například: nepřítel se vás snaží bodnout nožem a vy se musíte bránit (sejmout ho k zemi/zabít ho).
  • Jeden z herních modelů, má na pravém předloktí tetování (pravděpodobně pro SP). Vypadá to fakt skvěle.
  • M16 na straně 22 nemá žádnou zarážku a je přizpůsobena pro polo-automatickou palbu (1. obrázek) (díky MaxFragg)

Podle tohoto článku v GS, kde se také mluví o destrukci, ale trochu jinak, jeho autoři popisují toto: „když během zemětřesení padá budova k zemi, zničí Blackhawk“. Patrick Bach dodává, „trosky mohou zranit různé objekty“, jedná se ale o singleplayeru, ohledně multiplayeru zatím není nic potvrzeno.

Zatím alespoň malá ochutnávka:

Jak budou přibývat nové informace, budu tento článek aktualizovat. Takže nás nezapomeňte, pravidelně sledovat!

Dále nesmíme zapomenout, že během dnešního dne, se možné objeví i další informace ohledně BF3. DICE totiž včera psalo zase několik tweetů, dle kterých by dnes o BF3 měli být i nové informace, i když je možné že jde konkrétně o toto nové číslo magazínu GameStar. Zde máme některé, ze zmiňovaných tweetů (jsou ze včerejšího dne 22.2. 2011, proto tam mluví o zítřku, tedy o dnešku 23.2. 2011 😉 ):

Daniel Matros
Globální komunitní manažer pro série Battlefield

Přeji všem dobrou noc/ráno. Zítra bude skvělý den 🙂 Mír a láska!

Viktor Lundberg
Designér technických úrovní pro BF3

Zítra to bude jakoby si hra počínala s opicí. #bf3

David Goldfarb
Vedoucí designer hry pro BF3

O jeden den blíže k něčemu … #bf3

Peter Engström
Programátor Frostbitu v EA/DICE

Není už zítřek? 😉

KM Troedsson
Generální ředitel DICE

Uvidíme se zítra.

Zdroj: BF-Games.net (big thanks, for the summary and scans!), Planet Battlefield, Battlefield-Inside.de

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

11 komentářů

Napsat komentář