Battlefield 3 na E3 – co očekávat a kde ho lze sledovat

E3 už je za dveřmi a my konečně víme co lze očekávat od tiskové konference EA, kde bude samozřejmě představen Battlefield 3 v plné síle.

Takže co máme potvrzené?

  • Ukázka z hraní Battlefieldu 3 v singleplayeru i multiplayeru
  • Nové trailery, screenshoty a novinářská preview
  • Uvidíme multiplayerovou mapu zvanou „Operation Métro“ (mapa pravděpodobně z Paříže, thx BF-Games.net and Blond3r), která bude i hratelná na E3
  • Hráči budou schopni dočasně zneškodnit vozidla (pravděpodobně EMP), zalehnout, přidělat zbraně na různé povrchy, vytvářet krycí (potlačovací) palbu

Co naopak na E3 neuvidíme?

  • CO-OP kampaň
  • Team Death Match mód
  • Službu Battlefield 3 – Battlelog, která je velmi podobná službě CoD: Elite, ale je zdarma (obsahuje – sociální nástroje, statistiky, seznam přátel, možnost tvořit družstva a čety, hlasovou komunikaci)

Dále bych chtěl všechny nadšence, kteří hodlají v pondělí 6.6. 2011 od 21:30 sledovat živý přenos z tiskové konference EA z E3 informovat, že ho mohou sledovat zde:

Dále na těchto stránkách by měl být přenos živý přenos také, ale až v úterý 7.6. 2011 od 22:15. Přenos by se měl týkat záběrů z Battlefield 3 booth (budky BF3) od EA. Neměla by zde tedy být vysílána tisková konference EA, ale možné to samozřejmě je 😉

No a nyní se podívejme co napsal Karl Magnus Troedsson, generální manažer z DICE, ohledně představení Battlefieldu 3 na E3.

E3 2011 v Los Angeles je vzdálená už jen pár dnů a ve vzduchu je cítit obrovské vzrušení. Jsme nadšeni, že vám na tomto veletrhu představíme i Battlefield 3! V současné době provádíme poslední úpravy na našem demu – testování, ladění a hlavně tvorba hry, která vypadá úžasně. Jsem opravdu rád a hrdý na to čeho náš tým v DICE dokázal a co budeme odhalovat světu na E3.

Po našem oznámení Battlefieldu 3 na počátku jara, nás stále žádáte o spoustu informací ohledně multiplayeru. No dobrá, už nemusíte dále čekat – na E3 ukážeme jak singleplayer tak i multiplayer! Můžete očekávat nové trailery a screenshoty, stejně tak jako novinářská preview, která dorazí příští týden. Samozřejmě také můžete sledovat pondělní tiskovou konferenci EA a to živě na EA.com.

Takže co můžete očekávat od multiplayeru pro Battlefield 3? Battlefield 3 poháněný engine Frostbite 2 nabídne jedny z největších a nejkrásnějších map, které jsme vytvořili. Zároveň jsme schopni vytvořit více intenzivní boje na blízko než kdy dříve. Multiplayerová mapa „Operation Métro“, bude dostupná pro novináře k zahrání na „show floor – předváděcím patře“. Tato mapa kombinuje do jednoho obě strany bojů (od rozsáhlých, po boje na blízko).  Hráči zažijí skutečnou tíhu bojiště a budou schopni dočasně zneškodnit vozidla, zalehnout, připevnit zbraně na různé povrchy, vytvářet krycí (potlačovací) palbu a další. Pod kapotou nového enginu naleznete špičkový vizuální zážitek, který vás pohltí. Všechny tyto věci dohromady a to ať malé nebo velké, povyšují náš Battlefield na nejlepší hru jakou jsme kdy vytvořili.

Samozřejmě existují věcí, které nebude na E3 předvádět. A to rozsáhlou kooperační kampaň, představení módu Team Death Match a ukázku z Batlefield 3 Battlelog webu – který poskytuje silné sociální nástroje, přísun novinek a detailní statistiky hráče. Battlelog také poskytuje seznam přátel, tvorbu družstev a čet, hlasovou komunikaci, sledování postupu vašeho kamaráda v reálném čase a další. Battlelog bude dostupný za měsíční poplatek (bubny prosím)… nula dolarů. Těšíme se, až vám přineseme ohledně těchto věcí další informace.

Zdroj: Battlefield Blog, Planet Battlefield, BF-Games.net

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

16 komentářů

Napsat komentář