Battlefield 3 na torrentech?!? – aprílový vtípek

Pro ty, kteří na to stále nepřišli nebo si nejsou jistí, jedná se opravdu o aprílový vtípek. Battlefield 3 neunikl na internet, nic takového se nestalo 😉


Ano, bohužel je to tomu tak. Hra, která ještě není ani plně dokončena a do jejího vydání zbývá bezmála 7 měsíců, se dostala na torrenty. Prozatím není jisté zda pre-alfa verze hry unikla přímo ze studia DICE, nebo z některých úložných serverů EA, ale v každém případě je to šok.

Podobný osud zasáhl EA už dříve, a to před několika týdny kdy unikla beta verze hry Crysis 2 a později také hry Bulletstorm. Únik pre-alfa verzí her je opravdu ojedinělou situací, ale stává se. Jako například před pár lety u hry Half-Life 2.

Podle posledních ohlasů a komentářů, fungují pouze 2 mise z kampaně pro jednoho hráče a část pro multiplayer v ní není obsažena. Hra samozřejmě ještě nemá tradičního instalačního průvodce a tak se musí spouštět skrze speciálně upravenou aplikaci, kterou zde raději nebudu zmiňovat.

Já osobně doufám, že většina z Vás, skalních fanoušků série Battlefield, se této uniklé verzi vyhne a nebude ji ani vyhledávat.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

35 komentářů

Napsat komentář