Aktualizace\ Battlefield 3 na Xboxu 360 bude obsahovat Hi-Res textury

Aktualizace: EA serveru IGN potvrdilo, že textury ve vysokém rozlišení budou dostupné i pro PlayStation 3 verzi na Blu-Ray disku. (thx Ultimate7th)


Původní článek: Patrick Liu serveru GamerZines.com potvrdil přítomnost textur ve vysokém rozlišení na druhém disku pro Battlefield 3 na Xboxu 360. To znamená, že pokud budete chtít lepší textury ve hře, můžete si je z druhého DVD disku nainstalovat – instalace je dobrovolná.

Pokud jde PlayStation 3, tak podle nepotvrzených zdrojů by měli být pro tuto verzi také dostupné textury ve vysokém rozlišení. Redaktoři z GamerZines.com dále měli možnost si zahrát Battlefield 3 na obou konzolích a dle jejich názoru vypadala verze na Xboxu 360 o mnoho lépe, než verze na PlayStationu 3.

Podle Patricka Liu posouvají technologii k samotným hranicím a Battlefield 3 je podle něj asi nejlépe vypadají hra na trhu. Silná slova, avšak nedá se upřít to, že Battlefield 3 opravdu vypadá náramně.

Podle všeho to vypadá, že 2 DVD disky bude mít jak Xbox 360 verze, tak i PC verze. Pokud jde o PlayStation 3 verzi, tak zde bude hra jen na jednom Blu-Ray disku. O tom, jak bude vypadat rozdělení módů a obsahu na DVD discích, jsme psali již dříve v tomto článku.

Zdroj: Planet Battlefield

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

26 komentářů

Napsat komentář