Battlefield 3 PC Beta je připravena, čeká se na Microsoft a Sony

Dnes proběhl FNAC mítink ve Francii a na této akci samozřejmě nechyběl ani generální manažer DICE, Karl-Magnus Troedsson. Na tomto mítinku proběhla prezentace o Frostbite 2 enginu, byla tam možnost si zahrát kooperační mód v BF3, také proběhlo rozdávání dárečků a samozřejmě i pokládání otázek.

Nejzajímavější je asi informace, že PC beta pro Battlefield 3 je už připravena, ale čeká se na Microsoft a Sony, až schválí aktuální beta build pro Xbox 360, respektive PlayStation 3. Toto schvalování obvykle trvá okolo 2-3 týdnů a má za úkol kontrolu, zda nemůže nějak poškodit obsah konzole. Kdy byla Beta podána ke schválení není známo, ale podle nejnovějších dostupných informací je už opravdu za rohem – odhaduje se spuštění někdy začátkem příštího týdne (stále pouze spekulace!). Pokud Vás napadá, ať vydají Betu pro PC už teď a pro konzole později, tak to bohužel nejde, jelikož bylo slíbeno společné vypuštění pro všechny platformy zároveň.

Aktualizace: Tuto informaci sdělil Kusa (francouzský komunitní manažer) webu planete-battlefield.fr. Nebyl to tedy KM Troedsson.

To by bylo asi tak vše a nakonec tu pro Vás mám ještě nějaké fotografie z tohoto dnešního mítinku:

Zdroj: Planet Battlefield, Somua

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

126 komentářů

Napsat komentář