AKTUALIZACE 2 — Battlefield 3 v pořadu PWNED! Nové záběry! CZ TITULKY

EA dnes konečně vypustilo novou epizodu z pořadu PWNED. Tato epizoda je kompletně věnována Battlefieldu 3 a ukazuje nové záběry, obrázky a další informace!

Prozatím nebudu příliš zdržovat a hurá na koukání, je opravdu na co koukat!

P.S.: V nejbližších dnech připravím k videu české titulky a souhrn informací z tohoto videa… takže stay tuned!

AKTUALIZACE 2: 29.5. 2011 – 12:45 — Přidáno video s českými titulky! (České titulky v jednotlivých videích, ať už na Youtube nebo přímo u nás na webu, aktivujete skrze červené tlačítko CC v přehrávači.)

Popis videa:

PWNED epizoda #7  Battlefield 3 Speciál

Exkluzivní přístup do DICE :

Podívejte se s námi pod kapotu Battlefieldu 3, během toho co se podíváme na úplně nový engine – Frostbite 2 a to opravdu důkladně.

Navštivte znovu staré oblíbené věci z Battlefieldu 2 — jako Strike at Karkand a dále Niklase Fegreause,vedoucího designera pro Back to Karkand a Davida Spinniera, jednoho z původních designéru map pro Battlefield 2, během toho co nám s námi o těchto mapách hovoří a také o jejich vývoji pro Battlefield 3.

Lock a Load s vedoucím designérem zbraní, Alanem Kertzem, zatímco nám popisuje Physical Warfare Pack a také jaké zbraně by si vybral on sám.

Lars Gustavsson, tvůrčí vedoucí nás vezme skrze evoluci série Battlefield, od původních konceptů pro BF1942 až po nadcházející Battlefield 3.

Stay Frosty.

http://www.ea.com/uk/battlefield3

AKTUALIZACE 1: Přidávám obrázky porovnávající části starých map s novými, z balíčku Back to Karkand!

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

84 komentářů

Napsat komentář