Battlefield 3 se možná dočká ještě dalšího patche

Mysleli jste si, že po vydání posledního rozšiřujícího balíčku End Game pro Battlefield 3 se s ním již nebude nic dít? Tak to je omyl. DICE má totiž stále možnost tuto hru opatchovat, avšak nyní nemohou nic prozradit. Zatím se tedy s jistotou neví, jestli Battlefield 3 získá další patch, avšak možnost tu určitě je.

Jak napsal Gustav Halling před necelým měsícem, musejí nasbírat více dat a informací, než se rozhodnou pro další patch. Je však možné za onen měsíc už toho nasbírali dost a třeba brzy oznámí další patch. Než se však takto stane, nezbývá nám nic jiného než čekat.

Zdroj: Twitter #1, #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, ,

16 komentářů

 • DavisCZ napsal:

  Nový patch, krycí název: „Final screwing up“ 🙂

 • Duch Vanoc napsal:

  Nový patch přidá novou funkci, kdy během loadingu mapy bude možné objednat Battlefield 4 a po skončení kola při otázce jestli opravdu chceme hru opustit naskočí nová tabulka, jestli si nechceme před-objednat BF 4.

 • ondrau92 napsal:

  Není co sbírat, chyby jsou jasný – sekání Horneta, uvíznutí stíhaček ve velké výšce, na USAS dog tagu je SPAS atd co se ví už dlouho, ale stejně to neopravili

 • Snipik Snipik napsal:

  Že by poslední možnost změnit vlastnosti zbraní? Ty co jsou oblíbené by zase mohli pokazit a ty se kterými nikdo nehraje vylepšit, aby jim to nebylo líto.

 • kuboh kuboh napsal:

  tvaria sa ako by nam robili laskavost pritom by to mala byt samozrejmost !

 • Fors-CZ napsal:

  Že by konečně patch na předchozí patche?

 • PanMarty PanMarty napsal:

  Jo vlastne, jeste chybi klantag Invalid pred jmenama.

 • Majk33 napsal:

  Pokud zas bude patch tak at už konečně nechaj staty zbraní bejt. Každej ví, že M16M3 stále bude „most used weapons“,… je jedno, že by M416 měla být řekněme v několika ohledech lepší či stejně dobrá stejně u BF3 bude M16M3 ikonou a z ÚP. ultimátkou. ANO respektuji i AEK971 taky v dobrých rukou je zabiják. Ale pokud jde třeba o ESL dominují tam 2 zbraně a hlavně z nich vede M16M3…………………………….

  Ale nejde mi o zbraně spíš mi jde o fér play, public ještě jde, ale ESL liga je děs a hrůza unavuje mě jedna věc, nedá se spoustě hráčům věřit, že hru neobs**** nejde o to, že je někdo o něco lepší než vy, ale o to, že hodně z hráčů i když to nepřizná je dobrých jen s použitím placených či neplacených „cheatů“ to mě neskutečně točí spíš upřímně se** a at mě nikdo nepřemlouvá, že to není pravda.

  Proč je vůbec možné, že je tolerována stránka BF3H.com dávam tomu jediné vysvětlení „$$$“. Nic jiného v tom není. Tahle stránka určitě nebude jediná, kde se dají sehnat nějaké odsrá*****.

  Ochrana proti idiotům, co neumí hrát fér, by měla být priorita. Ten public ještě ujde, ale ten ESL je zabitej. Jak ESL VS ČI ESL MATCH. Člověk se akorat vytočí a demoralizuje, chce se jen prosadit v této hře na vyšší úrovni i když pořád v rámci pobavení a když už do toho dá max. a má slušný tým který komunikuje a zná mapu a má nahráno dost a snaží se omezit své chyby, které se stávají a i když není v top20 pořád ví, že na dost týmů má a už pozná, kde prohrál těsně díky určité své neschopnosti se soupeřem, který střílý stejně dobře jak váš. Tak porážku umí příjmout bez potíží.

  Pokud, ale přijdou hráči, které de přirovnat k úrovni starověkých BOHŮ a nejdou skoro ani zpomalit či přemoct, tak chyba nebude jen ve vašem týmu. Kdo má s ligou nějaké zkušeností ví o čem mluvím. Někdo může namítnout „tak to nehrajte, nikdo Vás nenutí“ jenže sklápět uši a brát to jako nutné zlo a nemluvit o tom není řešení. Ale je nutné o tom mluvit stále a víc, aby se s tím začalo už něco dělat.

  Tohle není asi úplně problém DICE za ESL nemůžou a těžko s tím něco udělaj, ale měly by tvořit lepší nástroje jak omezit tohle zadupování „fér play“ a když slyšíme už znova tu písničku, že chtějí zamakat na uplatnění BF4 na „pro gamingu“ mělo by dojít k větší spolupráci mezi DICE, EA, ESL,…popřípadě na dalších subjektech v součástí gamingu. Za účelem tvrdého potlačování cheatů a cheaterů a stránek, které tyto kličky dovolují či nabízejí. Jinak to dopadne jak s BF3. To už klidně může vzniknout liga pro cheatery, abysi dokázali, který z nich to umí lépe používat. Bude dost týmů, kteří jsou nevinné, a někteří, kteří ani neví, že mají podvodníka v týmů a budou se hádat do krve, že právě ten Váš tým akorát neumí hrát, že jste lamy, co nařknou poctivej tým, když jim to nejde, atd…

  Nemám problém s tvůrci cheatů, kteří ukážou, že něco prolomí tvůrcům HRY. A dokážou si, že na to mají. A použijou to, je to hnus, ale tomu nezabráníme, pořád bude někdo takový. Ale mam problém s tím, když to poskytnou ostatním, nenadaným. Kde jde hlavně o děti, kterým to nejde normálně tak to obchází jinak a o ostatní verbež a „kanálovou“ spodinu herního průmyslu, která si honí triko a zvedá své EGO na úkor obyčejných a fér hráčů. Chápu, že tohle nemá mezi komenty k tématu PATCH, co dělat, ale moje frustrace a pocit se o tom zmínit byla nutkavá. 🙂 Takže se omlouvám všem.

  A můj názor na PATCH? Určitě ho bf3 potřebuje, ale pochybuji, že zásadně změní chyby, které přetrvávají od vydání hry. (jsem fanda bf3) Ale neznamená to, že by mě hra občas, někdy i často netočila. 🙂

Napsat komentář