Aktualizace\ Battlefield 3 živě z DreamHacku!

AKTUALIZACE: Omlouvám se za mystifikaci! Dnes nebude žádný živý stream Battlefieldu 3! Chlapci to na svých stránkách napsali nepřímo a můj druhý vždy ověřený zdroj se nyní opravil, oni budou za zavřenými dveřmi hrát BF3. Pokusí se něco natočit a případně nám to přinesou později na Youtube. Rozhovory budou probíhat skrze jejich rádio! Ještě jednou se omlouvám.


Dnes začíná festival DreamHack a Battlefield 3 na něm nebude chybět. Samotné DICE dokonce tvrdí, že to bude větší událost než byla E3. Že by plánovali konečně ukázat Conquest mód v 64 lidech? Však koukněte na obrázek výše, vypadá to na slušný počet počítačů. Bohužel, nakonec se dle Twitteru ukazuje, že budou hrát stejný multiplayer jako na E3, tedy mapu Operation Métro v módu Rush. Jediná změna, mohou ho hrát všichni kdo přijdou a bude jim více jak 18 let.

Naši kolegové ze stránky Battlefieldo.com se opravdu činí a dohodli se s Nordrassil Radio a přináším tak nám vše živý přenos z DreamHacku ve Švédsku. Dva z jejich moderátorů (DJové – Morfar a CorporalBunion) nudou mít také samozřejmě přístup za zavřené dveře a přinesou nám tak:

  • 30 minutovou prezentaci o hře samotné
  • 60 minut záběrů živého hraní Battlefieldu 3
  • Rozhovor 1 na 1 s Patrickem Bachem a Lars Gustavsson z DICE

Můžete jim také pokládat otázky a to skrze IRC chat na stránkách Battlefieldo.com. Celá tato událost probíhá dnes 18.6. 2011 od 12:00 do 17:00 našeho času. Pokud chcete sledovat živý stream, můžete ho sledovat na stránkách Battlefieldo.com nebo níže na této stránce. Doporučuji začít sledovat co nejdřív, protože před zahájením streamu je aktivována nepřeskočitelná 30 vteřinová reklama 😉

U tohoto streamu nejede zvuk a nepojede ani z tohoto druhého streamu na Justin.TV (stejný zdroj videa), ale pojede jen skrze jejich rádio (zvuk z rádia je ale oproti videu bohužel opožděn o pár vteřin). Rádio je hratelné přes tento stream:

(pokud by byl problém, můžete vyzkoušet stáhnout přímí link do Vašeho přehrávače – Winamp apod.)

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

20 komentářů

Napsat komentář