Battlefield 4 alfa v průběhnu června?

Na internetu se teď začínají objevovat zprávy, že možná již v červnu se objeví hratelná verze Battlefieldu 4 a to alfa verze. Youtuber s přezdívkou FRANKIEonPCin1080p ve svém posledním videu informoval, že se blíží gameplay záběry Battlefieldu 4, a že to budou záběry ze hry, které natočí on sám a jako jeden z prvních je umístí na svůj Youtube kanál. Měli by pocházet právě z alfaverze Battlefieldu 4.

Dále pak na španělském serveru AreaJugones.es informují, že nějaký francouzský hráč, který nechce být jmenován, jim prozradil, že již má alfa klíč pro BF4, avšak bude jej moci použít právě až v červnu.

Úplně nereálné to není, podobný krok udělalo EA i s Battlefieldem 3, kde úzká skupina hráčů dostala možnost sis jej zahrát a hlásit různé chyby, na které narazí. Zajímavé ovšem je to co říká FRANKIEonPCin1080p, že tyto záběry bude mít na svém Youtube kanálu. EA totiž obvykle nedovoluje záběry z alfaverzí (a i betaverzí) umísťovat na internet.

Alfa pro Battlefield 4 je velmi pravděpodobná věc, ale kdy se objeví a jak se do ní budeme moci dostat je zatím přísně chráněným tajemstvím. Nynější informace bychom tedy měli brát s rezervou a jen jako spekulace. Jakmile se dozvíme něco více, budeme Vás informovat.

Zdroj: Battlefield-Inside.de, AreaJugones.es, Youtube

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

11 komentářů

Napsat komentář