Battlefield 4: Battle Packy obsahují zvýšení bodů; zobrazení směru zaměření vozidla; pouze 4 sloty pro diváky

Na internetu se vyrojilo zase pár zajímavostí o Battlefieldu 4, tak se na ně mrkněme. První z nich se týká balíčků s výstrojí – Battle Pack, ty nám budou odemykat výbavu, kamufláže, psí známky apod. Kromě toho však nabídnou i procentuální násobení bodů, tedy něco na jako osobní Double XP z BF3. Jeden ze stříbrných Battle Packů nabídne kromě výbavy pro zbraně i 25% navýšení bodů (25% XP Boost) a můžeme počítat, že existují i více procentní XP Boosty, protože budeme mít i zlaté Battle Packy. Toto navýšení platí pro všechny povolání a frakce, není nijak omezeno, tedy kromě trvání 1 hodiny.

Oficiální text říká:

Získejte vždy o 25% více bodů, které nahrajete a to po dobu 1 hodiny skutečného hraní! Body navíc získáte na konci kola.

bf4-xp-boost

Další informace se týká převážně pilotů helikoptér, ale velmi pravděpodobně i všech ostatních vozidel. Pokud Vás bude v BF4 někdo zaměřovat tepelnou raketou (možná i laserem), tak hra Vám pomoci bílého ukazatele naznačí, ze které strany jste zaměřování. To je na jednu stranu výhoda, ale i nevýhoda, záleží na úhlu pohledu 🙂

bf4-white-indicator-locking

Všichni už asi víme, že na serverech pro Battlefield 4 bude připojeno až 66 lidí, tedy 64 hráčů a 2 komandéři. Nyní však vyšlo najevo, že to bude až 70 lidí. Ti další 4 lidé budou totiž diváci (spectatoři). Jestli bude tento počet navýšen se zatím neví, prozatím však víme, že na jednom serveru může být až 70 lidí – 64 hráčů, 2 komandéři a 4 diváci.

Nakonec tu pro Vás ještě mám video, kde se můžete podívat jak vypadá komandér z BF4 v podání hráčky Melonie Mac:

Zdroj: Imgur #1, #2Twitter #1, #2, TeamPlayers

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

41 komentářů

Napsat komentář