Battlefield 4 Beta je nyní dostupná k předběžnému stažení + alternativní odkazy

Pokud hrajete na PC a máte přístup do exkluzivního betatestu Battlefieldu 4, který začíná 1.10.2013 v 10:00, můžete si nyní skrze Origin předběžně stáhnout soubory pro Battlefield 4 Betu o velikosti 5,6 GB. 

bf4-pre-download-beta-files

Pokud vám to však z Originu špatně stahuje z důvodu přetížení, mám tu pro Vás alternativní odkazy (komprimovaný .rar 4.5 GB) odkud exkluzivní betu můžete stáhnout:

Následně pak nakopírujete stažené soubory do složky, kde máte hry z Originu (obvykle C:\Program Files (x86)\Origin Games) a pak jen zapnete Origin. To by mělo být vše – v případě problémů můžete dát „Opravit instalaci“.

Podobný postup (s kopírováním souborů) můžete vyzkoušet i u veřejného betatestu, abyste ony soubory nemuseli začít stahovat až v pátek 4.10.2013, kdy veřejný betatest začíná. Není ale jisté, že exkluzivní i veřejná beta budou obsahovat úplně stejné soubory. Stažení souborů exkluzivní bety vám nezajistí, že si zahrajete dříve. Pokud nemáte přístup do exkluzivní bety, budete muset čekat až do pátku, tedy do startu veřejného betatestu.

Pokud hodláte hrát Battlefield 4 Betu na konzolích, tak prozatím z dostupných informací vím jen to, že předběžné stažení na nich není možné a budete tak moci stahovat až v době zpřístupnění bety.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , ,

30 komentářů

Napsat komentář