Aktualizace #5 – KONEC | Battlefield 4 Beta – komunitní akce pro 64 hráčů (pouze opravné sady)

Aktualizace #5: KONEC AKCE. Co přišli, tak děkujeme za účast. Hlavně těm co poslouchali a dodrželi pravidla. Bohužel bez admin práv a možnosti server spravovat je v našich končinách nereálné takovou akci uskutečnit.

Aktualizace #4: Akce se částečně ruší, pokud se chcete zúčastnit přijďte na TSko „zahrej.net“ a domluvíme se dále. Takto veřejně to opravdu nemá smysl.

Aktualizace #3: Nový server! http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/699bee96-c3a7-4af6-962d-f058e715fa31/693-BF4-BETA-Conquest-Large-Frankfurt-G-Portal-de/

Aktualizace #2: Takže bude se hrát na tomto serveru a zkuste prosím dodržovat pravidla 🙂 BF4 Beta – Conquest – Italy 3 – GameServers.com

Pokud chcete za námi na TSko, budeme na adrese „zahrej.net“

Aktualizace #1: Chtěl bych poprosit všechny, jenž se hodlají zúčastnit, aby dodrželi následující pravidla, aby se lépe akce natočila a také aby měla menší organizaci:

  • Hráči připojení za Americkou stranu zaberou vlajky A a B, a vyjedou na mrakodrap pomoci výtahů nebo spawnutím na spoluhráčích. Na mrakodrapu zůstanou na polovině blíže k jejich základně (od vody je to levá strana).
  • Hráči připojení za Čínskou stranu zaberou vlajky D a E, a vyjedou na mrakodrap pomoci výtahů nebo spawnutím na spoluhráčích. Na mrakodrapu zůstanou na polovině blíže k jejich základně (od vody je to pravá strana).
  • Jak budou hráči na vrchu, budou čekat dokud nebude souboj odstartován, skrze chat. Aby bylo dost času natočit obě bojové skupiny rozmístěné na jednotlivých stranách mrakodrapu.
  • Prostřední část mrakodrapu je zakázaná oblast, dokud nebude souboj odstartován.
  • Mrakodrap se nesmí ničit – čtyři spodní pilíře je zakázáno demolovat.
  • Týmy nesmí zabírat cizí vlajky (jiné než mají dovoleny výše).
  • Jak se dostanete k mrakodrapu je na Vás. Helikoptéry však nesmí na střechu budovy.
  • Jako Spectator budou připojeni hráči GiGaB@yt a Tomolokosi, jenž budou celou akci nahrávat.
  • Server bude zveřejněn pár minut před začátkem akce v další aktualizaci tohoto článku a pak také na FB/Twitteru 🙂

Původní článek: Myšlenka na tuto akci přišla sice pozdě, ale proč to nezkusit. V pondělí (14.10.2013) ve 20:00 odstartuje první komunitní akce v Battlefieldu 4 – bitva pouze s opravnými sadami (konec by mohl být tak kolem 21:00).

Hrát se bude mapa pro 64 hráčů a bojištěm bude pouze nejvyšší patro mrakodrapu na mapě Obléhání Šanghaje (v režimu CQ Large). Hráči budou mít jediný úkol, dostat se na střechu mrakodrapu a udržet pro sebe vlajku C. Američané mohou zabrat vlajky A a B, a Číňané zase D a E – tedy vlajky nejblíže k jejich domovským základnám. Vlajka C bude předmětem bojů s opravnou sadou. A protože je možné, že se na server připojí i hráči, kteří o této akci nic nebudou vědět, tak prosím zkuste stále dodržovat pravidla a používat pouze opravnou sadu. Ideálně se zkuste na střechu mrakodrapu dostat pouze skrze výtahy a ne pomoci helikoptér. No a hlavně odolejte pokušení mrakodrap ničit, neboť tak by celá akce skončila.

Název serveru bude oznámen v tomto článku formou aktualizace, protože je nutné aby byl před startem prázdný. Máme u kolegů z Německa žádost o zaheslovaný server, tak to možná vyjde, ale jisté to není. V každém případě jde pouze o zábavu, takže snad se vše vydaří. Neposlušné hráče bohužel nebude možné vyhodit ze serveru, neboť servery pro Betu tuto možnost zatím nenabízejí.

Máte-li nějaké připomínky, tak se ozvěte v komentářích.

Změna pravidel vyhrazena.

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

44 komentářů

Napsat komentář