Battlefield 4 Blog #19 – představení všech multiplayerových map

Dnes zde máme již devatenáctý Battelfield 4 Blog, který tentokrát přináší novou sérii článků a to „Uvnitř Battlefieldu 4“. V prvním díle si představíme všech 10 multiplayerových map, které Battlefield 4 v základu obsahuje. S překladem znovu pomohl náš čtenář caleemack a tak mu opět děkuji za pomoc! Vrhněte se do objevování map Battlefieldu 4.

Uvnitř Battlefieldu 4: představení deseti multiplayerových map

S vydáním Battlefieldu 4 se miliony hráčů vrhá do totální multiplayerové války a objevují všemožné variace prostředí, která se nabízejí. Jak možná víte, Battlefield 4 obsahuje 10 různých map pro všech 7 herních módů, přičemž je každá mapa šitá na míru herním vlastnostem všech herních módů. Níže můžete vidět popis všech multiplayerových map a některé jejich charakteristické rysy. Užijte si prohlídku!

ZAVOD

Zavod 311

Zavod 311 je domov opuštěné ruské výrobny tanků, kde se hráči setkávají s kombinací pěchotních a vozidlových soubojů. S podzimním závojem v pozadí budete bojovat vedle rezavých kolejí, opuštěných budov a již výše zmíněné továrny na tanky uprostřed mapy. Zavod 311 nabízí vysoký komín, který může být odpálením hlavice zbořen, zablokuje centrální cestu pro vozidla a nutí vás tak znovu promyslet strategii. Existuje zde Levolution i v menším měřítku; některá tovární nebezpečná zařízení mohou být aktivována a stanou se z nich smrtící pasti pro neopatrné pěchotní vojáky.

flood-zone

Záplavová zóna

Mapa Záplavová zóna je univerzální mapa Battlefieldu 4 s podporou mnoha odlišných multiplayerových taktik, je zde čínské město v bezprostřední blízkosti velké povodňové hráze. Když je hráz zničena, tak se mapa zaplaví a drasticky se změní podmínky. Náhle mají námořní jednotky velkou výhodu a pěchota může plaváním dosáhnout střech díky zvýšené hladině vody.

GOLMUD

Golmudská železnice

Ti, kteří hledají obrovské pozemní a vozidlové souboje, nejspíše stráví hodně času v terénu a horách mapy Golmudská železnice. Je to největší mapa multiplayeru v Battlefieldu 4 a hráči mají přístup k obrovskému množství různých vozidel (kromě lodí). Jeden z kontrolních bodů se nachází na vlaku, který se pomalu přesouvá po kolejích a tým, který tuto vlajku drží, uvidí, jak se vlak pohybuje blíže jejich domovské základně. Na této mapě je také možnost odpálit několik improvizovaných výbušných zařízení, což vytvoří v zemi velké krátery.

LANCANG-DAM

Přehrada Lancang

U ohromné přehrady Lancang, vytvořené na základě skutečné přehrady Xiaowan v Čínské oblasti Lancang, se bojuje na zemi, ve vzduchu i na vodě. Je tu pět kontrolních bodů (vlajek) na hlavní pevnině a jeden bod na malém ostrůvku.  V pozadí oblasti u řeky s výzkumnou bodovou a elektrárnou, jakožto některé z klíčových oblastí, leží obrovská přehrada – zničitelná pomocí výbušnin. Výsledkem je zničující lavina betonových bloků.

PARACEL

Paracelská bouře

Mapa Paracelská bouře složená z mnoha ostrovů a s dynamickými vlnami je skvělá volba pro milovníky námořních bitev. Vodní vozidla zde dominují, ale je zde také mnoho prostoru pro letecké a pěchotní souboje, jak můžete vidět v Paracel Storm Multiplayer traileru. Když se dynamické počasí změní a rozvíří bouři, hráči mohou na moři uvolnit torpédoborec, který poté narazí na pobřeží. Díky tomu mají hráči přístup na torpédoborci k AA gunům a změní se podmínky ostrova, do kterého loď narazí.

OPERATION-LOCKER

Operace Locker

Semknutý design této mapy jí dělá ideální pro intenzivní pěchotní bitvy na blízké vzdálenosti. V tomto horském vězeňském prostředí je celní oblast umístěná uprostřed mapy a stává se z ní válkou zmítaný rušný bod. Vězeňské dveře se mohou otevírat a zavírat, což vám dá možnost někoho uvěznit dovnitř – extra záludná akce je, když odpálíte nedalekou věž. Operace Locker nabízí vnitřní i venkovní prostředí, přičemž venkovní sněhová bouře během zápasu dynamicky sílí.

HAINAN-RESORT

Středisko Hainan

Luxusní hotelové zařízení uprostřed mapy je ústřední bod zdánlivě idylické krajiny střediska Hainan. Tato mapa je především zaměřena na pěchotní souboje, ale jsou zde i lehčí vozidla a vzdušné jednotky bojující mezi palmami a bungalovy. Pokud jde o masivní Levolution momenty, tak hotel může vzplanout a zřítit se za pomoci ropných skvrn zapálených hráči.

SHANGHAI

Obléhání Šanghaje

Intenzivní městské válčení v centru Šanghaje byla vůbec první představená mapa Battlefieldu 4 při svém debutu na E3 2013. Mapa Obléhání Šanghaje nabízí válčení na moři, ve vzduchu i na souši se zaměřením na vertikální souboje. Hráčem spuštěný Levolution moment, padající mrakodrap, změní tvář souboje a nutí vás pokračovat v boji na ulicích v hromadě trosek.

TheDish_Slindy800

Neznámý signál

Během vývoje byla tato mapa výstižně přezdívaná „Stříbrné slunce“. Mapa Neznámý signál poskytuje nezapomenutelný dojem z bojiště díky obrovskému satelitnímu talíři, který dominuje celkovému výhledu. Hráči mohou bojovat nad i pod talířem, ale pokud někdo pošle obrovský radioteleskopický vysílač k zemi a vy zůstanete poblíž příliš dlouho, tak to má fatální následky. S ohledem na všechny módy jsou na této mapě k dispozici všechna vozidla kromě námořních jednotek.

DAWNBREAKER

Rozbřesk

Mapa Rozbřesk, použita v BF4 Multiplayerovém launch traileru, vás vtáhne do bitvy v metropolitním prostředí za úsvitu. I přes to, že se Rozbřesk odehrává ve městě, tak jsou vozidla jako např. stíhačky stále k dispozici. V tomto temném prostředí mohou být pomocí hráčů přehřáté tři stanice plynového potrubí, což způsobí řetěz výbuchů podél plynovodu. Toto zanechá velké škody na jedné ze silnic a umožní zničit jeden z mostů.

Zdroj: Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

3 komentáře

Napsat komentář