Battlefield 4 Blog #2 – odpovědi na otázky ohledně techniky a nový obrázek

Po předchozím blogu k Battlefieldu 4, který se týkal kampaně pro jednoho hráče, tu máme další. Ten je zaměřen na zodpovězený některých otázek ohledně techniky v Battlefieldu 4 a také nám přináší nový obrázek z mapy Obléhání Šanghaje s čínskou bojovou helikoptérou Z-10W.

Viděli jsme hromadu dotazů od fanoušků, kteří se těší na vydání Battlefieldu 4 – jehož vydání je vzdáleno už jen měsíce!

V duchu zachování informovanosti a připravenosti vás, fanoušků, na bitvu startujeme novou sérii nazvanou „Zeptejte se DICE“, která bude obsahovat dotazy od hráčů Battlefieldu a odpovědi přímo od vývojářů. Každý pátek vám přineseme odpovědi, exkluzivní informace a další.

Otázky a odpovědi ohledně vozidel v Battlefieldu 4

K odstartování série zodpovíme vaše dotazy ohledně vozidel. Možnost létat, řídit, bourat a vlítnout si svojí cestou do bitvy je již dlouhou dobu známka Battlefieldu. BF4 toto povznáší na novou úroveň a rozšiřuje bitvu za staré hranice novými námořními vozidly a obojživelným bojem.

Jaké druhy vozidel jsou ve hře? Můžete je popsat nějak podrobněji?

Díky nové frakci – Číně, můžeme potvrdit kompletně nová čínská vozidla, která budou v Battlefieldu 4, včetně (a to nejen):

  • Hlavní bitevní tank (MBT) Type 99
  • Obrněné vozidlo ZFB-05
  • Transportní helikoptéra Z-9 Haitun
  • Bojová helikoptéra Z-10W
  • Bojový člun DV15

Jaké typy vodních vozidel budou ve hře?

Obojživelné operace hrají v Battlefieldu 4 velkou roli. Hlavně díky tomu, že jsme přidali bojové lodě jako RCB-90 (pro americkou frakci) a vodní skútry. Ovládnutí moře spolu s pevninou a vzduchem hraje zásadní roli ve vítězství.

A pokud potřebujete slézt ze svého skútru nebo vystoupit z bojové lodi, pomůže vám nyní na cestě za bezpečím i možnost potápění nebo rychlého plavání. A pokud bude situace ještě horší, můžete při plavání použít jednoruční zbraně (pistole) nebo jednoruční výbavu (C4 apod.).

Kdy uvidíme videa a obrázky dalších vozidel?

Právě teď! Abyste si zapamatovali své první „Zeptejte se DICE“, máme zde pro vás exkluzivní snímek čínské bojové helikoptéry Z-10W.

Vehicles-Screen

Příště zodpovíme dotazy ohledně 5-ti členného družstva a 4 unikátních tříd, stejně tak jako dotazy na multiplayer. Máte nějaké otázky? Ptejte se nás v komentářích na oficiálním Battlefield Blogu.

Zdroj: Battlefield Blog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

19 komentářů

Napsat komentář