Battlefield 4 Community Operations vychází již zítra 27. října

Projekt komunitní mapy má za sebou dlouhou cestu a hráčská komunita Battlefieldu 4 se na jeho vývoji podílela od samotného počátku.

BF4_Community_Map_Screenshot_Action_09_PhantomBowPoisonTip

Projekt komunitní mapy má za sebou dlouhou cestu a hráčská komunita Battlefieldu 4 se na jeho vývoji podílela od samotného počátku. Výsledek komunitního projektu se hráčům představí ani ne za týden – Battlefield 4 Community Operations vyjde 27. října a jeho součástí bude mapa Operace Outbreak, na jejímž vývoji jste se podíleli. Ve stejný den vyjde i podzimní aktualizace pro Battlefield 4, ale Community Operations bude jako samostatný produkt k dispozici ke stažení zdarma* z nabídky Moje hry v Originu a z obchodů PlayStation PS Store nebo Xbox Marketplace.

BF4_Community_Map_Screenshot_Action_08_M60_Part2

Nemůžete se dočkat? Jestli jste zvědaví, jaké bitvy vás v chystaném herním rozšíření čekají, podívejte se na fantastický trailer od Two Scotsmen.

Ještě jste žádní klipy od uživatele Two Scotsmen neviděli? Rozhodně si je nenechte ujít. Kanál obsahuje několik naprosto neuvěřitelných filmových trailerů, které jsou skutečnou poctouBattlefieldu 4 i Battlefieldu Hardline.

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , ,

Zatím zde nejsou žádné komentáře

Proč nenapsat první komentář?

Napsat komentář