Battlefield 4 CTE dorazil na Xbox One!

Konečně se dočkali i konzoloví hráči! Po PC platformě přichází na řadu i Xbox One. Už od pátku minulého týdne si mohou majitele Xbox One nainstalovat CTE, pokud splní podmínky níže. 🙂

Battlefield 4 Community Test Environment na PC nám umožnil změnit a vylepšit Battlefield 4 pomocí Vaší zpětné vazby. Teď jsme rádi, že Vám můžeme oznámit, že CTE přichází na Xbox One!

1

S pokračující podporou hry Battlefield 4, nám tento krok umožní opakovaně a více odvážnější experimentovat se změnami ovlivňující přímo Xbox One hráče. Jako hráč CTE, budete mít možnost poskytnout nám svou zpětnou vazbu a ovlivnit vývoj Battlefieldu 4.

Typ aktualizací na Xbox One bude větší a méně častý než na PC. Stále však můžete očekávat pravidelné aktualizace, testy a prototypy. 

Pokud máte nainstalovanou poslední aktualizaci CTE, můžete svou zpětnou vazbu zaslat ZDE .

První aktualizace na Xbox One obsahuje „komunitní mapu“, která je momentálně ve vývoji (viz. Projekt komunitní mapa)  a 3 noční mapy z „Nočního projektu“.  Mějte však na paměti, že vše co uvidíte v CTE se může ještě změnit, dokud se to dostane do základní hry. 

Jak se přihlásit do Battlefield 4 CTE na Xbox One? 

Abyste se přihlásili, musíte vlastnit Battlefield 4 na Xbox One, být majitelem služby Battlefield 4 Premium na Xbox One a být členem programu Xbox One Preview (podívejte se, jak můžete získat pozvání od kamaráda, který už je členem programu XBPP)  Jakmile se přihlásíte a budete vybraný, Battlefield 4 CTE budete mít automatický k dispozici v Xbox Marketplace.

Pro více informací ohledně Battlefield 4 Xbox One CTE, prosím navštivte TUTO stránku. 

Uvidíme se na bojišti!

David Sirland
Live Producer

Zdroj: Battlelog

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

10 komentářů

Napsat komentář