Battlefield 4 CTE: Nový prázdninový patch

Konec roku je skoro tady a celý Battlefield 4 tým by rád poděkoval všem hráčům, kteří pomohli udělat Battlefield 4 takovým, jaký je nyní. Nikdy bychom to nedokázali bez Vás, úžasné komunity hráčů.

Byla to parádní jízda! Vydali jsme 5 volně dostupných updatů plných úprav, vylepšení a nového obsahu. Počet aktivních hráčů a jejich angažovanost nám ukazuje, že jdeme správnou cestou.

Momentálně ladíme a upravujeme poslední update v tomto roce „Prázdninový patch“, po kterém se tým DICE LA vydá na zaslouženou dovolenou během prázdnin. To znamená, že během prázdnin zaznamenáte menší aktivitu na sociálních sítích.

DICE_LA_Xmas_Card_smaller-618x370

Celý tým DICE LA Vám přeje příjemné strávení prázdnin, uvidíme se v roce 2016!

Prázdniny jsou tu

Když už mluvíme o prázdninách – oprášili jsme našeho Santu, soby a sněhuláky z minulých prázdnin. Samozřejmě, že ve hře je skrytých ještě spousta neodhalených Easter Eggov!

Také jsme přidali novou „zbraň“ do našeho arzenálu – Sněžné koule, takže si rychle najděte místo a připravte se na pořádnou koulovačku!

Pokud nemáte nainstalované CTE (CTE je samostatná verze hry, pokud nevíte o co jde, tak klikněte ZDE), tak Vám doporučuji se podívat na videa níže. 🙂

Zdroj: Battlefield 4 CTE, YouTube

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , , , , ,

4 komentáře

Napsat komentář