Aktualizace #2 | Battlefield 4: EA uzavřelo partnerství s různými marketingovými společnostmi

Aktualizace #2: Kromě předchozích společností, se k patnerství s EA přidává ještě společnost Bigben Interactive, která se bude starat o výrobu obalů pro mobilní telefony a tablety. Jak to vše bude vypadat se dozvíme na E3.

Aktualizace: Další společností se kterou EA uzavřelo partnerství je QPAD. Ta bude vyrábět podložky pod myš s artworkem Battlefieldu 4. Za tip děkuji uživateli Zizi.

Původní zpráva: Pokud budete mít v budoucnu zájem si koupit různé reklamní materiály a další zboží s motivy Battlefieldu 4, rozhodně nebudete mít problém. Společnost Electronic Arts totiž uzavřela partnerství se čtyřmi různými marketingovými společnostmi.

První z nich je společnost J!NX, která prodává oblečení a další různé zboží inspirované hrami. To je docela zajímavá věc, když si vezmeme, že DICE má svůj vlastní obchod – DICE Store.

Jako další jsou PRIMA GUIDES, se kterými můžou mít už vlastní zkušenost majitelé služby Battlefield 3 Premium, kdy si příručky pro BF3 mohli stáhnout z Battlelogu. Dá se tak předpokládat, že pro majitele Battlefield 4 Premium budou znovu tyto příručky dostupné skrze Battlelog, avšak to je jen odhad. Více se totiž podle PRIMA GUIDES dozvíme na veletrhu E3 a to již za necelých 9 dnů.

Dále se jedná o společnost PDP, která bude vyrábět stylové ovladače pro Xbox 360 a PlayStation 3. Jak budou vypadat se dozvíme také na veletrhu E3.

No a poslední je společnost GB Posters, která se zaměří na plakáty, nálepky, tetování a další podobné věci právě na motivy Battlefieldu 4.

Měli byste zájem si nějaké tyto reklamní materiály pořídit? Případně jaké? 🙂

Zdroj: AreaJugones.es, Twitter.com#1, #2

Battlefield 1 lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Štítky:, , , , ,

9 komentářů

Napsat komentář